ViewSonic wprowadza na rynek monitor VX1932wm LED

ViewSonic wprowadza na rynek monitor VX1932wm LED
Źródło zdjęć: © ViewSonic

07.04.2010 12:08, aktual.: 07.04.2010 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma ViewSonic wprowadza na rynek polski ekologiczny monitor ViewSonic VX1932wm, który nie zawiera rtęci i spełnia zaostrzone, ekologiczne normy europejskie. Monitor pozwala użytkownikowi na znaczne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i zwiększenia efektywności energetycznej nawet o 50% w stosunku do urządzeń LCD, co przekłada się na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną

ViewSonic VX1932wm-LED, o przekątnej 1. cali, to najnowszy model z linii „green LCD" - monitorów wykorzystujących technologię LED. Monitor nie tylko pozwala oszczędzać energię i zmniejszyć koszty związane z jej zużyciem, ale również wydziela mniej ciepła, zmniejszając obciążenie klimatyzacji, w wyniku czego mamy do czynienia z jeszcze większą oszczędnością energii.

Obraz
© (fot. ViewSonic)

ViewSonic VX1932wm-LED charakteryzuje się dynamicznym współczynnikiem kontrastu wynoszącym 1. 000 000:1. Dzięki wykorzystaniu nowej technologii true-to-life poprawie uległa głębia obrazu oraz dokładność odwzorowania szczegółów, uwzględniająca zmienne warunki oświetlenia w pomieszczeniu. Te parametry sprawiają, że użytkownicy mogą pracować o wiele dłużej nie męcząc oczu.

Korzyści, jakie oferuje monitor, to również wyższy współczynnik kontrastu, który zapewnia żywe, dynamiczne szczegóły obrazu i eliminuje potrzebę zbytniego zbliżania się do ekranu. Technologia LED automatycznie rozpoznaje sygnał i inteligentnie dostosowuje jasność podświetlenia w zależności od obrazu, a także "dostraja" się do warunków oświetlenia otaczającego środowiska. Monitor, korzystając z inteligentnych układów sterowania, wzmacnia poziomy szarości pozwalając uzyskać niemal doskonałą paletę barw.

ViewSonic VX1932wm-LED dostępny jest na rynku polskim w cenie 533 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)