Vedia Muzzio TacticHD - niedrogi odtwarzacz multimediów

Vedia Muzzio TacticHD - niedrogi odtwarzacz multimediów

Vedia Muzzio TacticHD - niedrogi odtwarzacz multimediów
28.01.2011 12:48, aktualizacja: 28.01.2011 13:06

Vedia wprowadza do oferty odtwarzacz audio/wideo Muzzio TacticHD z obsługą obrazu HD. Model ten, jest wielofunkcyjnym odtwarzaczem multimedialnym z ekranem o przekątnej 4,3 cala, wydajnym procesorem oraz dotykowym interfejsem użytkownika.

TacticHD obsługuje szeroki wybór formatów plików wideo w rozdzielczości 720. oraz, dla umożliwienia przesłania obrazu na dowolny telewizor, wyposażono go w wyjście telewizyjne. Odtwarzacz obsługuje napisy w popularnych formatach SMI, SRT, SS oraz wbudowane MKV. Wszystkie opcje włączane są pod intuicyjnie rozmieszczonymi przyciskami dostępnymi po dotknięciu ekranu.

TacticHD pozwala odtwarzać pliki audio, sortować je według własnych wymagań, a także wyszukiwać pliki według słów kluczowych. Podczas odtwarzania muzyki istnieje możliwość włączenia tekstów piosenek i okładek albumów. Odtwarzacz obsługuje popularne formaty plików muzycznych, zarówno skompresowane MP3. jak i bezstratne, takie jak FLAC czy APE. Wbudowany mikrofon pozwala nagrywać dźwięk do formatu WAV.

Obraz
© (fot. Vedia)

Muzzio TacticHD umożliwia również przeglądanie zdjęć i grafik, odtwarzanie ich w formie pokazu slajdów, a także czytanie plików tekstowych (także podczas odtwarzania muzyki). Odtwarzacz posiada także funkcję kalendarza i umożliwia robienie notatek.

Pulpit jest podzielony na trzy części, dzięki czemu wszystkie pozycje menu znajdują się zawsze na głównym ekranie, jednak jego wygląd można dostosować do własnych wymagań. Urządzenie wyposażono w 8GB wbudowanej pamięci oraz slot na karty microSD.

Jako bonus, producent umieścił w pamięci odtwarzacza pełną wersję filmu „Dawno temu w Iłży”, będąca produkcją niezależną, promowaną przez Vedię. „Dawno temu w Iłży”. jest opowieścią przygodową, z elementami romansu rycerskiego, rozgrywającą się w XIII-wiecznej Polsce.

Odtwarzacz TacticHD będzie dostępny od lutego 2011 w sieci sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 299 złotych brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)