Użytkownicy tych komórek to wieśniacy? Ktoś tu kogoś obraża?

Użytkownicy tych komórek to wieśniacy? Ktoś tu kogoś obraża?
Źródło zdjęć: © CHIP

18.08.2011 12:49, aktual.: 18.08.2011 13:52

Istnieją niesamowite, nieznane dotychczas różnice między użytkownikami Androida i iOS. Którzy są częściej optymistami, ekstrawertykami, absolwentami wyższych uczelni, osobami zamożnymi, wolą wydawać pieniądze niż oszczędzać, częściej podróżują po świecie, wolą sushi i lody miętowe, piją wino Chianti i rzadziej mają zwierzęta domowe?

Zgadliście - według tego badania to posiadacze iPhone'ów. Użytkownicy smartfonów z Androidem mieszkają na wsi i przedmieściach, wolą lody waniliowe, mają ustawione piosenki jako dzwonki w komórce i w większości pierwszy raz zetknęli się z Internetem po 200. roku.

Obraz
© (fot. Gizmodo) Kliknij, aby zobaczyć całą infografikę.

Toż to dwa światy - powiecie. Tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez firmę Hunch. Żeby wydawało się niesamowicie wiarygodnie, firma zapytała aż 1. tysięcy Amerykanów. Trudno uwierzyć, że aż tylu chciało się odpowiadać na pytania o ulubiony alkohol i zwierzęta domowe w kontekście mobilnych systemów operacyjnych.

Komentarze pod wynikami sondażu to w większości głosy wykształconych, dobrze zarabiających użytkowników Androida, którzy podejrzewają, że coś tu śmierdzi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (280)