USA. Katastrofa samolotu - maszyna uderzyła w podwórze. Zobacz wideo z miejsca wypadku

USA. Katastrofa samolotu - maszyna uderzyła w podwórze. Zobacz wideo z miejsca wypadku

USA. Katastrofa samolotu - maszyna uderzyła w podwórze. Zobacz wideo z miejsca wypadku
Źródło zdjęć: © WXYZ ABC Detroit
03.09.2019 08:45, aktualizacja: 03.09.2019 13:02

Do katastrofy samolotu doszło w poniedziałek po południu w Independence, w stanie Michigan w USA. Mieszkańcy przeżyli chwile grozy, kiedy mały hydroplan rozbił się na jednym z podwórek. Pilot i pasażer zostali przewiezieni do szpitala.

Była godzina 12:45 lokalnego czasu, kiedy mieszkańcy gminy Independence, w stanie Michigan, wstrzymali oddech widząc mały hydroplan lecący ku ziemi. Samolot rozbił się na jednym z podwórek, po czym stanął w płomieniach. Pilot i pasażer maszyny natychmiast zostali przewiezieni do szpitala.

Katastrofa samolotu w hrabstwie Oakland

Zaraz po katastrofie na miejscu zdarzenia pojawiło się wiele załóg ratowniczych. Jak potwierdził szeryf hrabstwa Oakland Mike Bouchard, do wypadku doszło w dzielnicy Greenview Drive niedaleko Clarkston Road.

Poniżej wideo z miejsca wypadku.

Jak poinformowała lokalna policja, pilot i pasażer mieli wiele szczęścia rozbijając maszynę na podwórzu. Gdyby hydroplan uderzył w dom, wypadek mógłby skończyć się tragicznie.

Szeryf Mike Bouchard poinformował, że mężczyźni znajdujący się na pokładzie samolotu nie doznali większych obrażeń. Zostali przewiezieni do szpitala w ramach rutynowych działań służb ratowniczych. Żaden z mieszkańców miejscowości nie został poszkodowany.

Śledztwo w sprawie katastrofy prowadzi FAA (Federalna Administracja Lotnictwa)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)