Ułatwienie dla mam - podgrzewacz do butelek i słoiczków Philips Avent SCF256/00

Ułatwienie dla mam - podgrzewacz do butelek i słoiczków Philips Avent SCF256/00
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.07.2013 09:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Philips dołączył do serii Avent urządzenie pozwalające podgrzać jedzenie dla niemowlęcia poza domem.

Bycie mamą małego dziecka nie zawsze jest usłane różami. Dzień toczy się wokół potrzeb małego człowieka, przede wszystkim jedzenia. Konieczność podania ciepłego posiłku dziecku często sprawia, że matki rezygnują z dłuższych spacerów i wycieczek, aby móc szybko wrócić do domu w celu podgrzania posiłku, gdy ich pociecha zgłodnieje.

Gdy jednak bardzo chcemy lub musimy wybrać się w dłuższą podróż z maleństwem, a obawiamy się, że podczas wycieczki nie będzie możliwości właściwego przygotowania butelki z mlekiem lub słoiczka z obiadkiem, może przydać się termiczny podgrzewacz, który jest niewielki i nie potrzebuje energii elektrycznej, aby podgrzać jedzenie do odpowiedniej temperatury.

Jednym z nowszych tego typu urządzeń dostępnych na rynku jest urządzenie firmy Philips oznaczone symbolem SCF256/00. Podgrzewacz ten należy do znanej wielu mamom serii akcesoriów dla niemowląt Avent.

Zestaw składa się z termosu o pojemności 0,5 l oraz pojemnika z przykrywką o pojemności 18. ml. Wybierając się w podróż, termos należy wypełnić wrzątkiem. Gdy dziecko zacznie domagać się ciepłego posiłku lub mleka, należy przelać gorącą wodę z termosu do pojemnika, umieścić w nim butelkę z mlekiem, zamknąć pokrywkę i odczekać trochę, aż pokarm osiągnie właściwą temperaturę - zwykle trwa to ok. 3 minut.

Termos ma pojemność 0,5 litra, więc wody powinno wystarczyć do podgrzania kilku posiłków. Podgrzewacz termiczny może przydać się zarówno podczas wakacyjnych wycieczek i pikników, jak i dłuższych spacerów w chłodniejszych porach roku.

Zestaw Phips Avent SCF256/0. kosztuje ok. 120 złotych.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)