UFO rozbiło się na Antarktyce? Kuriozalna teoria internautów

UFO rozbiło się na Antarktyce? Kuriozalna teoria internautów

UFO rozbiło się na Antarktyce? Kuriozalna teoria internautów
Źródło zdjęć: © Google Earth
Arkadiusz Stando
06.03.2018 12:27

Na wyspie w dalszej okolicy wybrzeży Antarktydy internauci odkryli coś, co ma przypominać ślady rozbicia się statku kosmicznego. To tajemnicza trasa wydrążona w śniegu, zaczynająca się od góry i ciągnąca w linii prostej przez około kilometr.

Dziwna i skomplikowana teoria pojawiła się na nowym filmie kanału YouTube SecureTeam10. Georgia Południowa to wyspa mieszcząca się niedaleko Antarktyki. Korzystając z Google Maps i Google Earth, autor nagrania przeprowadza kilkunastominutową dyskusję na temat tego, jak przedmiot "w kształcie cygara" wylądował na jej terenach wyspy. Według autora, uszkodził przy tym jeden z jej szczytów.

Obiekt, czy raczej lawinę, możecie zobaczyć w Google Maps pod tym adresem.

"To wydaje się być jakimś masywnym, długim obiektem, który w pewnym momencie podszedł do lądowania w śniegu, pozostawiając z sobą 1000-metrowy szlak" - mówi autor w swoim filmie.

289228273803012154
© Google Earth

Twórca nagrania nie przemyślał wielu spraw. Przede wszystkim, skoro statek kosmiczny potencjalnie uderzył w górę, to czemu zniszczenia były tak niewielkie? Powinien pozostawić pył i piach w większości okolicy. Jak można w ogóle sądzić, że jest to cokolwiek innego niż lawina?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)