TVP wypuszcza aplikację olimpijską londyn2012.tvp.pl

TVP wypuszcza aplikację olimpijską londyn2012.tvp.pl
Źródło zdjęć: © WP.PL

25.07.2012 15:23, aktual.: 25.07.2012 15:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizja Polska przygotowała specjalną aplikację dedykowaną Igrzyskom Olimpijskim w Londynie. Za jej pomocą użytkownicy otrzymają dostęp do 16 równoległych kanałów i ponad 2 tysiące godzin transmisji na ekranie komputera, tabletu, smartfonu oraz w aplikacji Smart TV.

Dd 2. lipca telewidzowie będą mogli śledzić rozpoczynające się od rozgrywek turnieju piłkarskiego transmisje z Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Fani sportu otrzymają od TVP dedykowany portal internetowy, aplikację mobilną oraz aplikację Smart TV pod wspólną marką londyn2012.tvp.pl.

Jeśli już się napaliłeś na ściągnięcie aplikacji od TVP, to musisz poczekać. Po pierwsze, aplikacja nie jest jeszcze dostępna. Po drugie będzie ona dostępna wyłącznie na urządzenie pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Android i to wyłączenie z logo Samsung –. dostęp tylko przez sklep ”Samsung Aps”. Aplikacja przeznaczona dla telewizorów z opcją Smart TV będzie dostępna wyłącznie dla odbiorników – zgadnijcie jakiego producenta? Tak, dla telewizorów Samsung i jego odtwarzaczy Blu-Ray. Na całe szczęście, na stronę www TVP można wejść z komputera dowolnej marki….

Fanom każdej z 3. dyscyplin stworzone zostaną możliwości obejrzenia materiałów wideo, transmisji, wiadomości oraz galerii zdjęć. Użytkownicy portalu i aplikacji będą mogli dowolnie wybierać, którą z konkurencji chcą oglądać w danym czasie, a następnie obejrzeć wszystkie retransmisje, skróty i klipy w formie „wideo na żądanie”.

Na stronie londyn2012.tvp.pl kibice dostępne są również materiały archiwalne, prezentujące najważniejsze wydarzenia z historii polskiego i światowego sportu oraz multimedialną encyklopedię dyscyplin olimpijskich, prezentującą zasady wszystkich konkurencji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)