TP zapowiada wydanie spisu abonentów

TP zapowiada wydanie spisu abonentów

TP zapowiada wydanie spisu abonentów
Źródło zdjęć: © tpsa
31.07.2008 12:29, aktualizacja: 31.07.2008 14:22

W sierpniu Telekomunikacja Polska udostępni bezpłatny, kompletny Ogólnokrajowy Spis Abonentów.

*W odpowiedzi na stanowisko UKE, w których negatywnie zostały ocenione działania spółki zmierzające do wydania spisu w roku 2008, TP dokonała zmiany swojego stanowiska w tej sprawie i podjęła działania zmierzające do wydania Ogólnokrajowego Spisu Abonentów, zgodnie z wymaganiami wskazanymi przez Prezesa UKE. *

TP poinformowała, że w celu wywiązania się z wydania kompletnego, bezpłatnego OSA podpisała umowę ze spółką Ditel i zapewniła, że pod koniec sierpnia 2008 r. zostanie wydany na DVD bezpłatny Ogólnokrajowy Spis Abonentów, obejmujący dane abonentów z całego kraju. Jednocześnie TP na swojej stronie: www.tp.pl/osa przedstawia szczegółowe informacje na temat spisu, m.in. odnośniki do uaktualnionych harmonogramów wydawniczych OSA na lata 2008 i 2009.

Informacje zawarte na tej stronie potwierdzają również, że Ogólnokrajowy Spis Abonentów będzie zawierał dane zarówno abonentów TP, jak i innych przedsiębiorców telekomunikacyjnych, a także że będzie bezpłatny dla wszystkich użytkowników, w tym:
• abonentów TP,
• abonentów pozostałych operatorów,
• użytkowników publicznych aparatów samoinkasujących.
Każdy użytkownik uprawniony jest do otrzymania po jednym egzemplarzu wybranych przez siebie tomów spisu zarówno w formie elektronicznej, jak i drukowanej oraz jednego kompletnego spisu w postaci elektronicznej, pod warunkiem złożenia odpowiedniego zamówienia.

UKE jednocześnie przypomina, że na stronie internetowej urzędu dostępny jest poradnik dla konsumentów Twój numer w książce telefonicznej, zawierający szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób umieścić numer telefonu w Ogólnokrajowym Spisie Abonentów i Ogólnokrajowym Biurze Numerów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)