Toshiba WL968 - nowy telewizor 3D

Toshiba WL968 - nowy telewizor 3D

Toshiba WL968 - nowy telewizor 3D
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.11.2012 12:14, aktualizacja: 16.11.2012 11:07

Na polskim rynku debiutuje nowy telewizor 3D Toshiba WL968. Telewizory będą dostępne w rozmiarach od 42 do 55 cali, a każdy z nich będzie umożliwiał konwersję obrazu z 2D do 3D. W komplecie z telewizorem dostępne są cztery pary okularów polaryzacyjnych.

Toshiba WL96. wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli. Ekran telewizora podświetlany jest natomiast krawędziowym systemem diod LED. Oprócz tego, telewizory wyposażone są w technologię 400 AMR (Active Motion & Resolution), której zadaniem ma być wzbogacanie obrazu poprzez dodanie mu płynności i ostrości. Na wyposażeniu znajdziemy wbudowaną łączność Wi-Fi, cztery porty HDMI i dwa porty USB. Ciekawostką jest zgodność telewizora z technologią Intel WiDi (Wireless Display), która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie obrazu np. z laptopa. Za dźwięk odpowiada technologia Audyssey Premium, która pogłębia basy i wyrównuje poziom dźwięku, a także niweluje większą głośność reklam.

Moduł podwójnego ekranu pozwala natomiast wyświetlać strumieniowo multimedia na dużym ekranie telewizora i jednocześnie kontynuować pracę na laptopie. Funkcja USB Video Recording przekształca telewizor w pełnowartościowy magnetowid cyfrowy i pozwala zapisać ulubione programy na zewnętrzny dysk twardy. Użytkownicy mogą również podłączyć do odbiornika kamerę internetową i korzystając ze Skype.

Producent wyposażył telewizory serii WL96. w swoją wersję usług Smart TV pod Toshiba Places. Ten autorski portal Toshiby, oferuje dostęp do treści wideo, filmów i telewizji na życzenie, muzyki oraz wielu innych zasobów. Na polskiej platformie pojawi się kontent dostarczany przez takie portale, jak: vod.pl, iplex.pl, tuba.fm, czy dailymotion.com. Dostępna jest także otwarta przeglądarka internetowa za pomocą której można korzystać z Facebooka, Twittera czy WP.PL.

Ceny modeli różnią się w zależności od wielkości ekranu: 55-calowy WL968 będzie oferowany w sugerowanej cenie 7630 zł, 47-calowy: 6150 zł, a najmniejszy, 42-calowy za niespełna 5000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)