Thief 4 zapowiedziany. Gra ma być "niesamowicie ambitna"

Thief 4 zapowiedziany. Gra ma być "niesamowicie ambitna"

Thief 4 zapowiedziany. Gra ma być "niesamowicie ambitna"
12.05.2009 12:00, aktualizacja: 12.05.2009 12:32

Eidos-Montreal oficjalnie zapowiedziało, że pracuje nad czwartą odsłoną słynnej serii Thief. Wiadomo już, że Thief 4 przygotowywany jest jednocześnie z Deus Ex 3.

Ostatnia część serii Thief, Thief: Deadly Shadows, trafiła na rynek pięć lat temu. Teraz nadszedł czas na kolejną odsłonę wspaniałej serii gier z pomysłowym złodziejem w roli głównej.

Za produkcję Thief 4 odpowiada studio Eidos-Montreal. Autorzy zapewniają, że do prac nad grą zatrudnili najlepszych specjalistów i weteranów branży komputerowej. Założeniem zespoły jest stworzyć tytuł, który będzie klasyfikowany jako AAA, czyli najwyższej jakości.

Obraz
© (fot. IDG)

"Jesteśmy jeszcze na wstępnym etapie prac nad Thief 4. ale podkreślamy, że projekt ten jest dla nas niezwykle ważny. Gra ma być spełnieniem naszych ambicji" - powiedział Stephane D'Astous, generalny menedżer Eidos-Montreal. "Choć jak na razie jest za wcześnie by mówić o szczegółach gry, to mogę powiedzieć, że skupiamy się na znalezieniu nowych utalentowanych osób, które mogłyby pomóc nam stworzyć jedną z najlepszych gier na rynku" - dodał.
Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, powinniście zajrzeć na oficjalną stronę gry: eidosmontreal.com - http://eidosmontreal.com/ lub thief4.com - http://www.thief4.com/.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)