Trwa ładowanie...
d1lmqce

Telewizory do 1 tys. zł. Niedrogie modele oferują coraz więcej

Duże telewizory przeładowane nowoczesnymi funkcjami to wydatek od kilku tysięcy wzwyż. Co, jeśli nasz budżet, dostępne miejsce i potrzeby są dużo mniejsze? W cenie do 1 tys. zł można już kupić sprzęt np. dla rodziny, która potrzebuje drugiego, mniejszego urządzenia, lub posiadaczy małych mieszkań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Telewizor do niewielkiego mieszkania nie musi być ogromny
Telewizor do niewielkiego mieszkania nie musi być ogromny (Materiały prasowe)
d1lmqce

Drugi telewizor w domu – nie przepłacaj

Jeśli kilku członków rodziny chciałoby oglądać telewizję o tej samej porze, ale zależy im na kompletnie różnych kanałach – niedrogie modele telewizorów LED do 1 tys. zł będą wystarczającym rozwiązaniem. Wbrew stereotypowej opinii nie chodzi o małe telewizorki o kiepskiej jakości obrazu. Urządzenie o przekątnej 40 cali ma około 93 centymetry szerokości i 53 wysokości, co jak na np. średni pokój lub małe mieszkanie powinno w zupełności wystarczyć.

Nowoczesny telewizor w niskiej cenie

Nowoczesny wygląd, wysoka jakość obrazu, funkcjonalność i łatwa obsługa – to tylko wybrane cechy nowoczesnych telewizorów. Wizyta w salonie ze sprzętem RTV może stworzyć wrażenie, że 1 tys. zł wyniesie nas prawdopodobnie miesięczna rata za telewizor, a nie koszt całego urządzenia. Tymczasem duży wybór urządzeń marek zyskujących na popularności sprawia, że nowy telewizor nie musi być dużym wydatkiem. Niektóre modele takich marek jak Manta, Toshiba czy Hitachi w niczym nie ustępują innym producentom sprzętu RTV i często oferują porównywalne parametry w lepszej cenie.

Mały nie znaczy słaby

Do niedawna tanie telewizory kojarzyły się z niską jakością obrazu i brakiem dostępu do nowoczesnych funkcji. Teraz model 40-calowy lub 32 calowy z opcją Smart, Wi-Fi, kilkoma wejściami USB i HDMI to koszt nawet 600 zł. Idealny np. do pokoju nastolatka lub jako telewizor do kawalerki. Na takim telewizorze poza oglądaniem seriali, filmów i innych programów, urządzisz też pokaz zdjęć z urlopu, które wyświetlisz z chmury albo prześlesz za pomocą łącza USB z laptopa bądź aparatu.

Telewizory do 1 tys. zł - także do małego pokoju

Wnętrze, gdzie chcemy postawić telewizor, powinno być odpowiednio duże, aby mógł w nim stanąć konkretny model. Nie każdy kupujący zdaje sobie z tego sprawę, że umieszczenie 50-calowego ekranu w pomieszczeniu o powierzchni np. 16 metrów kwadratowych jest możliwe, ale uniemożliwia odbiorcy pełny odbiór jakości obrazu. Z niewielkiej odległości nie jesteśmy w stanie zobaczyć tyle, ile z większej. Odległość między odbiorcą, a urządzeniem musi być odpowiednia, w odniesieniu do przekątnej ekranu. Zaleta mniejszych telewizorów to ich cena, ale też możliwość umieszczenia w małym pomieszczeniu.

d1lmqce

Podziel się opinią

Share

d1lmqce

d1lmqce
Więcej tematów