Technologia Whirlpool szósty zmysł jest już dostępna!

Technologia Whirlpool szósty zmysł jest już dostępna!
Źródło zdjęć: © youtube.com / SONYXPERIAPL

07.03.2016 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapomniałeś wyjąć mokre ubrania z pralki i wyszłaś do pracy? Chciałbyś wiedzieć, ile potrzeba czasu, by schłodziły się napoje w lodówce? Chcesz znać koszt uruchomienia zmywarki po niedzielnym obiedzie? Rozwiązania w tych wszystkich i wielu innych sytuacjach przynosi nowa aplikacja Whirlpool, przygotowana przy wsparciu marki Sony, do pobrania na tablety i smartfony. Dzięki niej, urządzaniami AGD wyposażonymi w technologię 6-ty Zmysł można sterować spoza domu.

Za pomocą urządzeń mobilnych możemy sterować domowymi sprzętami np. pralką czy lodówką. Dzięki temu wykonywanie codziennych obowiązków domowych jest o wiele łatwiejsze. W technologii nazywa się to "internet rzeczy". Okazuje się, że coraz więcej sprzętów AGD czy RTV możemy podłączyć do internetu, by ułatwić sobie życie.

Pralka Whirlpool Supreme Care

Chcesz włączyć pralkę, kiedy cię nie ma w domu? Bez problemu uruchomisz sprzęt w dogodnym dla siebie czasie (z wyprzedzeniem do 4. godzin), a potem na urządzeniach mobilnych będziesz mógł monitorować postęp prania. Jeśli nie jesteś w stanie od razu po zakończeniu cyklu wyjąć ubrań, dostępna jest opcja Fresh Care, która utrzymuje je w świeżości poprzez łagodne ruchy bębna. Oczywiście po każdym zakończonym cyklu dostaniemy powiadomienie. Pralką możemy sterować m.in. z poziomu tabletu lub telefonu Sony Xperia poprzez aplikację Szósty Zmysł Live. Dzięki tej nowoczesnej technologii dowiemy się, ile kosztowało cię zrobienie prania, a nawet więcej - jak zaprogramować urządzenie, by zużyć jak najmniej wody i energii.

Suszarka Whirlpool Supreme Care

Suszarkę z najnowszą technologią Szósty Zmysł Live Whirlpool bardzo łatwo zsynchronizować z pralką, co zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale też przyspiesza pranie i suszenie oraz zwiększa wydajność pracy urządzeń. Podobnie jak w przypadku pralki, tu także po skończeniu cyklu możesz uruchomić opcję Fresh Care, która zapobiega gnieceniu się ubrań i zachowuje je w świeżości. Ponadto, dzięki nowej aplikacji dowiemy się również więcej o dostępnych programach i funkcjach. Dostosowanie ich do rodzaju znajdujących się w bębnie ubrań pozwoli dbać o nie jeszcze lepiej.

Obraz
© (fot. youtube.com / SONYXPERIAPL)

Zmywarka Whirlpool PowerClean

Jeśli w domu czeka załadowana do zmywarki sterta naczyń, możemy uruchomić urządzenie na odległość i opróżnić jego zawartość po powrocie. Aplikacja wyśle powiadomienie, kiedy skończył się uruchomiony cykl. Dzięki niej, możemy również dobrać odpowiedni program, zapewniający uzyskanie najlepszych rezultatów zmywania. Oczywiście, zastosowane ustawienia można zapisać w ulubionych i później korzystać z nich jeszcze szybciej i łatwiej.

Lodówka Supreme No Frost Combi

Użytkownicy aplikacji Whirlpool Szósty Zmysł mogą również sporządzić listę znajdujących się w lodówce produktów. Zostaną ułożone według terminu ważności lub po dacie włożenia ich do lodówki. To rozwiązanie pozwala monitorować również, kiedy najlepiej spożyć żywność. Dogodny może być także tryb "impreza", który pokazuje, ile czasu zostało, by schłodziły się poszczególne napoje, a gdy to nastąpi - wysyła powiadomienie.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)