Taxi Finder na Windows Phone - zrobią jak zechcesz

Taxi Finder na Windows Phone - zrobią jak zechcesz
Źródło zdjęć: © SXC.hu

17.01.2012 14:48, aktual.: 17.01.2012 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Projekt globalnej aplikacji społecznościowej na Windows Phone, Taxi Finder, powstaje zgodnie ze wskazówkami i oczekiwaniami przyszłych użytkowników. Dzięki współpracy jej twórców, firmy Jojo Mobile, z firmą Microsoft, każdy użytkownik może mieć wpływ na rozwój usługi i jej funkcje. Swoje pomysły można zgłaszać poprzez portal oWindowsPhone.pl.

Taxi Finder to powstająca właśnie aplikacja dla użytkowników telefonów Windows Phone, którzy korzystają z taksówek. Udostępni ona kontakt z siecią taksówek w danym mieście, przechowa informacje o trasie naszej jazdy i umożliwi dzielenie się postępem w podróży z wyznaczonymi przez nas osobami. W trakcie przejazdu taksówką można będzie np. udostępnić aktualną lokalizację, szacowany czas podróży, czy informację o dotarciu do celu. Taxi Finder, mimo iż nie jest jedyną aplikacją taksówkową na Windows Phone, zapowiada się na jedną z najbardziej innowacyjnych. Usługa będzie posiadać elementy socialowe oraz mechanizmy znane z gier komputerowych. Wiarygodna oferta i wyposażenie w system GPS zapewni pasażerom bezpieczeństwo, co jest szczególnie istotne, ponieważ docelowo usługa będzie obejmować większość państw świata, w tym także miejsc, gdzie podczas podróży taksówką należy zachować szczególną ostrożność.

Najciekawsze opinie użytkowników zostaną zaimplementowane do aplikacji. Warto zaangażować się w doskonalenie usługi, by poznać mechanizmy tworzenia kreatywnych koncepcji i mieć w nich udział. To także okazja do zdobycia ciekawych nagród.

Opinie będą publikowane na oficjalnej stronie projektu: www. taxifinder.eu. Już dziś za pośrednictwem strony można udostępnić swoje Live ID i zostać testerem projektu.

Dodatkowo, co tydzień na łamach oWindowsPhone.pl będą pojawiać się artykuły o planowanych funkcjonalnościach aplikacji. Zachęcamy do ich komentowania oraz zabrania głosu w sprawie rozwoju globalnej aplikacji Taxi Finder. Już dziś zapraszamy do dyskusji na temat najnowszej publikacji: http://owindowsphone.pl/wybierz-najlepsza-taksowke-z-taxi-finder/.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)