Tańsza Neostrada, z prezentem lub mobilnym internetem

Tańsza Neostrada, z prezentem lub mobilnym internetem

Tańsza Neostrada, z prezentem lub mobilnym internetem
Źródło zdjęć: © bloomua - fotolia.com
08.04.2014 14:23, aktualizacja: 08.04.2014 14:59

Orange przygotował trzy możliwości kupienia Neostrady. Przede wszystkim Neostradę można teraz kupić w niższej cenie. Natomiast ci, którzy wolą do usługi dodać sobie np. tablet, drukarkę, czy nawigację, zapłacą za nie symboliczną złotówkę. Z kolei dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do sieci zawsze i wszędzie, przygotowano internet domowy i mobilny w pakiecie Internet Tu i Tam.

Internet Tu i Tam będzie się składał z Neostrady w wybranej opcji prędkości oraz internetu mobilnego Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych do wykorzystania. Wszystko to w jednej cenie. Przykładowo, Internet Tu i Tam z Neostradą o prędkości do 1. Mb/s oraz internetem mobilnym z pakietem 5 GB, będzie dostępny za 69,90 zł z VAT miesięcznie. Ponadto, kupując Internet Tu i Tam, klienci otrzymają 2 prezenty - tablet i router 3G po złotówce każdy.

Prezentami mogą się cieszyć także ci, którzy skorzystają z promocji Wybierz gadżet. Kupując Neostradę w opcji do 8. Mb/s lub Neostradę z TV lub FunPacka w dowolnej opcji prędkości, mogą wybrać za 1 zł jedno z 5 urządzeń. Do wyboru: tablet, drukarka, dysk przenośny, wideo rejestrator i nawigacja.

Kolejna propozycja to niższe ceny Neostrady. Teraz internet o prędkości do 8. Mb/s kosztuje 59 zł z VAT miesięcznie, czyli tyle samo co opcja do 20 Mb/s. Mniejszy abonament obowiązuje przez cały czas trwania umowy.

Orange obniżył także ceny pakietów, w skład których wchodzi Neostrada. Przykładowo FunPack (zestaw usług telefon, internet i telewizja) można kupić za 79,0. zł z VAT miesięcznie. Dodatkowo, klienci, którzy wybiorą umowę na 24 miesiące i zdecydują się na korzystanie z e-faktury, będą mieli niższą opłatę aktywacyjną.

Warto pamiętać, że kupując od Orange Polska więcej niż jedną usługę, klient otrzymuje comiesięczny rabat Orange Open w myśl zasady im więcej usług, tym większy rabat. FunPack i jedna usługa mobilna to rachunek niższy o 2. zł. Natomiast by zaoszczędzić co miesiąc 10 zł. wystarczy tylko kupić np. Neostradę i mieć jedną usługę mobilną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)