Tak będzie wyglądał Google Nexus 4 od LG

Tak będzie wyglądał Google Nexus 4 od LG
Źródło zdjęć: © chip.pl

12.10.2012 09:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plotki o nadchodzącej premierze nowego smartfona Google z serii Nexus (tym razem we współpracy z LG) ciągle znajdują potwierdzenie. Jak dotąd wyciekły zdjęcia smartfona (ale średniej jakości), napisał o nim dziennik Le Figaro, a jeden ze sklepów przez przypadkiem ujawnił że nowe Nexusy ma już na magazynie. Teraz w Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia pokazujące nowy produkt LG – wyraźne i porównujące go do iPhone 5. Nowy smartfon wyprodukowany przez LG wygląda bardzo dobrze, ale ciężko go odróżnić od poprzednika – Galaxy Nexus.

*Plotki o nadchodzącej premierze nowego smartfona Google z serii Nexus (tym razem we współpracy z LG) ciągle znajdują potwierdzenie. Jak dotąd wyciekły zdjęcia smartfona (ale średniej jakości), napisał o nim dziennik Le Figaro, a jeden ze sklepów przez przypadkiem ujawnił że nowe Nexusy ma już na magazynie. *

Teraz w Sieci pojawiły się kolejne zdjęcia pokazujące nowy produkt LG –. wyraźne i porównujące go do iPhone 5. Nowy smartfon wyprodukowany przez LG wygląda bardzo dobrze, ale ciężko go odróżnić od poprzednika – Galaxy Nexus.

W kwestii wyglądu od strony wyświetlacza nie ma żadnej rewolucji. LG do złudzenia przypomina smartfon Samsunga (Galaxy Nexus) –. głównie przez brak fizycznych guzików funkcyjnych. Jeżeli chodzi o tył – jest inny. Nietypowa faktura z pewnością będzie zwracała uwagę innych.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Przy okazji przypominamy specyfikację nowego LG. Model E96. będzie miał 4-rdzeniowy procesor Snapdragon S4, 2 GB pamięci RAM i ekran 4,7 cala o rozdzielczości 1280x768 pikseli. Poprzednik, czyli Galaxy Nexus ma 2-rdzeniowy CPU i 1 GB pamięci RAM. Wyświetlacze są zbliżone jeżeli chodzi o wymiary i rozdzielczość. Jedyną niewiadomą pozostaje bateria. Ta nie była najlepsza w przypadku Nexusa od Samsunga, ale można było ją wymienić na większą. Spodziewana premiera – 29 października.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Dostała rachunek telefoniczny na 11,7 kwadryliona euro

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)