T-Mobile: rok bezpłatnych rozmów bez doładowywania

T‑Mobile: rok bezpłatnych rozmów bez doładowywania

T-Mobile: rok bezpłatnych rozmów bez doładowywania
Źródło zdjęć: © Deutche Telekom
08.06.2011 15:10

Sieć T-Mobile (dawniej Era) w ramach oferty „Tak Tak T-Mobile na kartę” wprowadza nowy produkt „Starter Między Nami”, który zawiera dwie karty SIM z dwoma kolejnymi numerami w sieci T-Mobile.

Starter "Między Nami” oferuje bezpłatne rozmowy pomiędzy dwoma numerami zawartymi w pakiecie *przez rok od momentu aktywacji pierwszego z nich. Ta funkcjonalność jest dostępna bez żadnych dodatkowych opłat i bez potrzeby doładowywania obu kont przez cały rok. Połączenia między numerami są *bezpłatne przez pierwsze pół godziny rozmowy, a po tym czasie naliczana jest opłata 3. groszy za jedną minutę. Liczba bezpłatnych rozmów w ciągu każdego dnia jest nieograniczona.

Ponadto każda karta SIM sprzedawana w ramach „Startera Między Nami”. posiada roczną ważność konta na połączenia wychodzące oraz o miesiąc dłuższą na połączenia przychodzące. Cena startera to 29 złotych, a na każdym z kont od momentu aktywacji jest dostępna do wykorzystania kwota 10 złotych.

Klienci, którzy korzystający z tej oferty mają także możliwość prowadzenia rozmów w ramach ofert „Zawsze blisko” oraz „Wszędzie rozmawiaj”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)