Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa sieci Internet

Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa sieci Internet
Źródło zdjęć: © Linksys

24.04.2008 16:30, aktual.: 25.04.2008 09:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Linksys i Konsorcjum FEN - największy w Europie Środkowo-Wschodniej dystrybutor urządzeń Linksys - zapraszają na bezpłatne szkolenie o największych zagrożeniach płynących z globalnej sieci i sposobach skutecznego im przeciwdziałania.

Szkolenie jest wynikiem nawiązanej niedawno współpracy pomiędzy Linksys - dostawcą rozwiązań VoIP, sieci bezprzewodowych i ethernetowych, oraz Trend Micro - globalnym liderem wśród producentów oprogramowania zapewniającego bezpieczeństwo infrastrukturze informatycznej. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in., w jaki sposób oprogramowanie Trend Micro ProtectLink Gateway chroni użytkowników firmowych sieci opartych na sprzęcie Linksys, a także jakie wymierne korzyści można czerpać wybierając routery Linksys z zabezpieczeniami Trend Micro.

Dzięki kooperacji Linksys i Trend Micro, ochronne oprogramowanie Trend Micro ProtectLink Gateway jest aktualnie dostępne w czterech routerach Linksys dla firm: RV042, RV082, RVS4000 i WRVS4400. Obecne w nich zabezpieczenia - po wykupieniu licencji - pozwalają chronić firmową sieć przed spamem, phishingiem i wirusami, a także umożliwiają sprawowanie kontroli nad odwiedzanymi przez użytkowników stronami w Internecie.

Szkolenie odbędzie się drogą on-line, 29 kwietnia 2008 r. o godz. 13:00. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://linksys.m8.mailplus.nl/genericservice/code/servlet/React?encId=SNz7HVJx&actId=2123758&command=openhtml. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)