Sześć aplikacji, które ożywią twoje relacje z przyjaciółmi

Sześć aplikacji, które ożywią twoje relacje z przyjaciółmi

Sześć aplikacji, które ożywią twoje relacje z przyjaciółmi
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.03.2014 12:50, aktualizacja: 17.03.2014 09:05

Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach osobę prowadzącą aktywne życie
towarzyskie, która nie korzysta ze smartfona lub zwykłego telefonu komórkowego.
Telefon wyposażony w liczne aplikacje mobilne jest obecnie podstawowym środkiem
komunikacji ze znajomymi i rodziną. Służy do prowadzenia rozmów, wysyłania krótkich
wiadomości tekstowych, wiadomości ze zdjęciami i obrazkami.

Nowoczesny człowiek przez telefon załatwia bieżące sprawy, ustala listę zakupów na kolacje, flirtuje, kłóci się, umawia na randki i imprezy, rezerwuje stolik w lokalu i nocleg w hotelu. Nic dziwnego, że na dwie najpopularniejsze mobilne platformy (czyli iOS i Android) powstało już co najmniej kilka tysięcy mobilnych aplikacji służących nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów, rozrywce i wymianie informacji. A gdyby tak wykorzystać dostępne na rynku aplikacje mobilne do ożywienia i urozmaicenia relacji z przyjaciółmi i wprowadzenia do nich elementu niespodzianki? Sprawdźcie, jakie macie możliwości.

Najciekawsze aplikacje na telefon, dzięki którym kontakty ze znajomymi nie będą nudne W najpopularniejszych serwisach, z których można ściągnąć na telefon komórkowy aplikacje mobilne, a więc iTunes i Google Play znajdziecie mnóstwo aplikacji, które raz na zawsze odmienią wasze relacje ze znajomymi. A przynajmniej sprawią, że zwykła rozmowa przez telefon stanie się doskonałym źródłem zabawy. Niejeden raz aplikacja mobilna była już powodem nagłego ataku śmiechu. Chcecie dowiedzieć się, jak to działa? Oto sześć najciekawszych aplikacji służących ożywieniu relacji towarzyskich.

Hangouts - aplikacja mobilna, dzięki której do rozmów można dodać obsługę emotikonek, zdjęć, a nawet połączeń video. Daje możliwość prowadzenia rozmowy nawet z 1. osobami jednocześnie, zamieniając zwykłe połączenie w dynamiczne spotkanie towarzyskie.

WordPress - aplikacja dla zapalonych blogerów, która umożliwia dodawanie nowych postów na bloga,ich edycję, moderowanie komentarzy i powiadomienia o nowych, jeśli post, który dodacie z dowolnego miejsca spotka się z szybkim odzewem.

Soundian - aplikacja mobilna skierowana do użytkowników sieci komórkowych T-Mobile i Heyah. Po zainstalowaniu jej w telefonie zyskanie możliwość urozmaicenia każdej rozmowy niepowtarzalną ścieżka dźwiękową stworzoną z muzyki i efektów zgrupowanych w intrygujące kategorie: Uroczystości, Przestrzenie czy Śmieszne. Rozmawiając ze znajomymi możesz stworzyć wrażenie, że jesteś na wakacjach albo po prostu przypisać wybrany dźwięk do konkretnego numeru. Aplikacja i biblioteka ponad tysiąca efektów dźwiękowych dostępne są za darmo.

Amuse - aplikacja zbierająca najzabawniejsze kawałki popularnych serwisów rozrywkowych, takich jak Kwejk, Demotywatory czy Wiocha. Korzystając z niej możecie na bieżąco przeglądać ulubione serwisy i dzielić ze znajomymi najlepszymi obrazkami i kawałami. Tematów z pewnością wam nie zabraknie.

Skype - mobilna odmiana popularnego programu komputerowego do rozmów i wiadomości tekstowych, zintegrowana z czatem Facebooka. Sprawdza się najlepiej z łącznością LTE.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)