Szczepionka na pendrivie

Szczepionka na pendrivie

Szczepionka na pendrivie
Źródło zdjęć: © LG
27.12.2007 11:21

Narzędzie może być ciekawym rozwiązaniem dla
osób, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem
licencji na kolejne stanowiska, gdyż ochronę antywirusową od LG możemy
stosować na dowolnej liczbie komputerów

*Koncern LG zaprezentował swój najnowszy produkt, jakim jest „Vaccine Flash driver”. Na pierwszy rzut oka wygląda on jak zwykły pendrive, jednak nowy dysk flash LG wyróżnia się dodatkowym oprogramowaniem antywirusowym, zainstalowanym w pamięci urządzenia. *
Chroni ono nasz komputer przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem malware. Narzędzie może być ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z zakupem licencji na kolejne stanowiska, gdyż ochronę antywirusową od LG możemy stosować na dowolnej liczbie komputerów. Aby przeskanować system wystarczy podłączyć przenośne urządzenie do portu USB naszego komputera, a następnie uruchomić proces skanowania.

Przy zakupie LG „Vaccine Flash Driver” otrzymujemy dwuletni dostęp do aktualizacji oprogramowania poprzez Internet. Nowa seria przenośnych dysków wyposażona będzie w pamięć o pojemnościach od 512 MB do 8 GB. Niestety producent jak dotąd nie podał żadnych informacji odnośnie ceny i daty wprowadzenia produktu na rynek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)