ycipk-plxtz2

Świetna promocja w Biedronce. Projektor multimedialny za mniej niż 300 złotych

Dobre wieści dla fanów filmów wyświetlanych na ścianie. Do sprzedaży w sieci Biedronka trafił właśnie projektor Hykker w bardzo korzystnej cenie. Za sprzęt zapłacimy bowiem 299 złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Projektor Hykker
Projektor Hykker (Mat. prasowe)
ycipk-plxtz2

Obok projektora Hykker, do Biedronki trafia również opaska Huawei. To dwa z trzech produktów, które zostają dodane do ofert "Bądź Smart". Urządzenia będą dostępne od 13 do 26 września w sklepach Biedronka.

Huawei Band A2 w Biedronce

Smartband z ekranem OLED od Huawei Band A2 to opaska, która działa zarówno ze smartfonami w systemie Android oraz iPhone’ami (iOS 8 lub nowszy). Mierzy ona tętno oraz liczy kroki. Pozwala również odczytywać SMSy oraz wiadomości z innych komunikatorów. Wspomniany ekran OLED posiada przekątną 0,96 cala. Urządzenie jest wodoszczelne, ma również wbudowany moduł Bluetooth 4.2.

Projektor Hykker LED Vision 180 w Biedronce

HYKKER LED Vision 180 to multimedialny projektor LCD przeznaczony do prezentacji oraz oglądania filmów. Urządzenie oferuje wyświetlanie obrazu o przekątnej od 28 do 180 cali na każdej powierzchni. Jak jednak wiadomo, najbardziej adekwatna będzie płaska biała ściana. Odległość wyświetlana wynosi natomiast 5,5 metra. Natomiast kontrast obrazu wynosi 1800:1.
Z tyłu projektora umieszczono gniazda najpopularniejszych portów, czyli HDMI, dwa gniazda USB, VGA, AV oraz Audio. Z tyłu znajduje się również odbiornik podczerwieni, dzięki czemu możemy obsługiwać produkt dołączonym pilotem. Obudowę wykonano z czarnego plastiku, a jej rozmiar to 200 na 161 na 82 milimetry. Cały projektor waży 914 gram.
Urządzenie nie obsługuje standardu HD – jego optyczna rozdzielczość to 800 na 640 pikseli. Dodatkowo wbudowano w niego głośnik o mocy 5 W. Producent podaje, że żywotność projektora to około 30 tysięcy godzin pracy.

ycipk-plxtz2
Polub WP Tech
ycipk-plxtz2
ycipk-plxtz2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-plxtz2