WP

Świetna promocja w Biedronce. Projektor multimedialny za mniej niż 300 złotych

Dobre wieści dla fanów filmów wyświetlanych na ścianie. Do sprzedaży w sieci Biedronka trafił właśnie projektor Hykker w bardzo korzystnej cenie. Za sprzęt zapłacimy bowiem 299 złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Projektor Hykker
Projektor Hykker (Mat. prasowe)
WP

Obok projektora Hykker, do Biedronki trafia również opaska Huawei. To dwa z trzech produktów, które zostają dodane do ofert "Bądź Smart". Urządzenia będą dostępne od 13 do 26 września w sklepach Biedronka.

Huawei Band A2 w Biedronce

Smartband z ekranem OLED od Huawei Band A2 to opaska, która działa zarówno ze smartfonami w systemie Android oraz iPhone’ami (iOS 8 lub nowszy). Mierzy ona tętno oraz liczy kroki. Pozwala również odczytywać SMSy oraz wiadomości z innych komunikatorów. Wspomniany ekran OLED posiada przekątną 0,96 cala. Urządzenie jest wodoszczelne, ma również wbudowany moduł Bluetooth 4.2.

Projektor Hykker LED Vision 180 w Biedronce

HYKKER LED Vision 180 to multimedialny projektor LCD przeznaczony do prezentacji oraz oglądania filmów. Urządzenie oferuje wyświetlanie obrazu o przekątnej od 28 do 180 cali na każdej powierzchni. Jak jednak wiadomo, najbardziej adekwatna będzie płaska biała ściana. Odległość wyświetlana wynosi natomiast 5,5 metra. Natomiast kontrast obrazu wynosi 1800:1.
Z tyłu projektora umieszczono gniazda najpopularniejszych portów, czyli HDMI, dwa gniazda USB, VGA, AV oraz Audio. Z tyłu znajduje się również odbiornik podczerwieni, dzięki czemu możemy obsługiwać produkt dołączonym pilotem. Obudowę wykonano z czarnego plastiku, a jej rozmiar to 200 na 161 na 82 milimetry. Cały projektor waży 914 gram.
Urządzenie nie obsługuje standardu HD – jego optyczna rozdzielczość to 800 na 640 pikseli. Dodatkowo wbudowano w niego głośnik o mocy 5 W. Producent podaje, że żywotność projektora to około 30 tysięcy godzin pracy.

WP
Polub WP Tech
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP