Świąteczno-noworoczne podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę

Świąteczno-noworoczne podwójne doładowanie w T‑Mobile na kartę

Świąteczno-noworoczne podwójne doładowanie w T-Mobile na kartę
Źródło zdjęć: © chip.pl
12.12.2011 14:12, aktualizacja: 12.12.2011 14:24

T-Mobile na kartę na zakończenie roku przygotowało dla swoich klientów korzystających z dodatkowych usług promocję, w której klient będzie mógł otrzymać nawet 150 złotych w prezencie.

Oferta jest przeznaczona dla klientów, którzy w okresie od 1. do 31 grudnia br. będą korzystali przynajmniej przez jeden dzień z dowolnej z wymienionych usług: Pakiet 1500 minut, blueconnect max, Wszędzie rozmawiaj. Promocja polega na podwojeniu drugiego doładowania klientowi, który w wyżej wymienionym okresie doładuje swoje konto dwa razy kwotami nie mniejszymi niż 25 złotych. Promocyjne doładowanie zasili konto klienta po Nowym Roku i będzie mogło być wykorzystane na dowolne usługi.

Pakiet 150. minut – za 9 złotych klient uzyskuje 1500 minut, które może wykorzystać w kraju na połączenia z numerami T-Mobile oraz stacjonarnymi.

blueconnect max –. usługa dostępu do Internetu bez obawy o dodatkowe koszty. Klient za 9,08 złotych otrzymuje na 30 dni pakiet 100 MB, po jego przekroczeniu prędkość łącza zostaje zmniejszona i klient nie płaci za dodatkowy transfer danych.

Wszędzie rozmawiaj – pakiet 30 minut w cenie krajowej do wykorzystania praktycznie w całej Europie przez 14 dni za 9 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)