Stacja pogodowa Hama WFC840

Stacja pogodowa Hama WFC840

Stacja pogodowa Hama WFC840
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.09.2011 13:57, aktualizacja: 21.09.2011 14:38

Hama wprowadza na rynek nową stację pogody WFC840. Niemieckie urządzenie należy do grupy zaawansowanych urządzeń w swojej klasie, dzięki czemu może być używana przez amatorów turystyki i żeglarstwa.

*Hama wprowadza na rynek nową stację pogody WFC840. Niemieckie urządzenie należy do grupy zaawansowanych urządzeń w swojej klasie, dzięki czemu może być używana przez amatorów turystyki i żeglarstwa. *

Zestaw składa się z dwóch elementów: odbiornika prognozy pogody oraz zewnętrznego czujnika. Stacja bazuje na profesjonalnych danych, które są bezpłatnie ściągane za pomocą sygnału DCF 7. oraz HGB z centrów pogodowych w Niemczech i Szwajcarii. Informacje są aktualizowane na bieżąco, co pozwala na trafnie przewidywać prawdopodobieństwo wystąpienia opadów (w formie dokładnych komunikatów: grad, burza, halny itp.). Stacja pogodowa WCF840 prognozuje aurę na cztery dni naprzód.

Urządzenie, poza aktualną temperaturą (granica błędu wynosi 0,1°C), wskazuje między innymi: siłę i kierunek wiatru, wilgotność powietrza czy też informację o godzinie wschodu i zachodu słońca. Wewnętrzna pamięć pozwala na zapisanie maksymalnych i minimalnych wartości. Z centrum informacyjnego można pobierać informacje o pogodzie w dużych miastach Europy Wschodniej i Zachodniej.

Sugerowana przez Hama Polska cena sprzedaży stacji pogody WFC840 wynosi 299 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)