Skype dla Japonii - darmowy dostęp do komunikatora i vouchery na rozmowy

Skype dla Japonii - darmowy dostęp do komunikatora i vouchery na rozmowy
Źródło zdjęć: © Skype

16.03.2011 13:02, aktual.: 16.03.2011 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Skype pomaga kontaktować się z przyjaciółmi i rodzinami w dotkniętej katastrofą Japonii. Darmowy dostęp do komunikatora i vouchery na rozmowy dla użytkowników Skype w Japonii

Skype pomaga kontaktować się z przyjaciółmi i rodzinami w dotkniętej katastrofą Japonii. Firma oferuje darmowy dostęp do komunikatora i vouchery na rozmowy dla użytkowników Skype w Japonii.

Skype pragnie pomóc osobom przebywającym na terytorium Japonii - kraju, który ucierpiał w ostatnich dniach w wyniku trzęsienia ziemi i niszczycielskiego tsunami.

Dostarczając ludziom technologię, która pomaga pozostać w kontakcie w tym niezwykle trudnym czasie, Skype postanowił podjąć dodatkowe działania mające na celu usprawnienie komunikacji między ludźmi w Japonii.

Żeby ułatwić komunikację, Skype umożliwił użytkownikom w Japonii darmowy dostęp do komunikatora przez sieć WiFi, dzięki usłudze Skype Access do 1. marca 2011 roku.

Skype podarował wszystkim użytkownikom komunikatora w Japonii vouchery warte 80¥, dzięki którym można wykonać połączenie trwające ponad 2. minut na naziemną linię w Japonii (i do kilku innych wybranych krajów, m.in. Chin i USA), albo wysłać wiadomość tekstową bezpośrednio ze Skype. Vouchery będą dystrybuowane drogą mailową w przeciągu kilku najbliższych dni.

Skype zachęca również do wsparcia akcji ratunkowej w Japonii. Wejdź na stronę japońskiego Czerwonego Krzyża albo międzynarodową stronę organizacji by uzyskać więcej informacji: http://www.ifrc.org/

Jeśli znajdujesz się na terytoriom Japonii i chcesz pomóc w odnalezieniu zaginionych osób, odwiedź stronę Red Cross Family Links Network: http://www.familylinks.icrc.org/wfl/wfl_jap.nsf/DocIndex/locate_eng?opendocument

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)