SkyCashClick - płatność komórką w internetowych sklepach

SkyCashClick - płatność komórką w internetowych sklepach

SkyCashClick - płatność komórką w internetowych sklepach
Źródło zdjęć: © Pierre Amerlynck / sxc.hu
30.11.2011 10:57

Wystartował SkyCashClick - pierwsza masowa metoda płatności komórką za produkty, które sklepy internetowe wysyłają do odbiorców pocztą lub kurierem.

SkyCashClick to nowy standard w zakupach przez Internet przy użyciu komórki, zapewniający szybkość i wygodę na poziomie Premium SMS. Rozwiązanie jest natychmiastową i bezpieczną metodą płatności za dowolne produkty oferowane przez polskie sklepy internetowe. SkyCashClick, bazujący na systemie płatności mobilnych SkyCash, nie wymaga od użytkownika rejestrowania się w sklepie internetowym.

Proces płatności jest bardzo intuicyjny. Wystarczy kliknąć w przycisk SkyCashClick, znajdujący się na stronie sklepu obok oferowanego produktu. Spowoduje to wyświetlenie krótkiego kodu, który należy wprowadzić do aplikacji SkyCash w telefonie komórkowym. Po podaniu danych do wysyłki produktu następuje zatwierdzenie płatności indywidualnym kodem PIN. Aplikacja zapamięta adres i przy kolejnych zakupach poprzez SkyCashClick użytkownik może pominąć ten krok.

Z tejformy płatności może korzystać każdy posiadacz telefonu komórkowego z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash, która działa we wszystkich popularnych systemach stosowanych przez producentów komórek: Android, Blackberry, Java, iOS (iPhone), Symbian i Windows Mobile.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)