Trwa ładowanie...
d2vda7m
SkróTech

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [14.07.2020 r.]

Koniec 5G od Huawei w Wielkiej Brytanii, na Podlasiu istne show młodych bocianów, studenci AGH wysyłają komórki rakowe w kosmos, zbliża się premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier w roku. Oto, co dziś działo się w świecie nauki i technologii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [14.07.2020 r.]
(Getty Images)
d2vda7m

Koniec 5G od Huawei w Wielkiej Brytanii. Wszelkie nadajniki mają zostać rozebrane

Operatorzy sieci komórkowych nie będą mogli współpracować z chińską firmą Huawei przy budowie infrastruktury sieciowej po 31 grudnia 2020 roku. Natomiast wszystkie zainstalowane już urządzenia tej marki mają zostać rozebrane do 2027 roku. To już oficjalny koniec 5G od Huawei w Wielkiej Brytanii, tak jak wcześniej zapowiadano.

Młode bociany uczą się latać na Podlasiu. To niesamowity widok!

d2vda7m

Lipiec to wyjątkowy czas dla młodych bocianów. Te taki na zimę odlatują do Afryki, ale zanim to nadejdzie, muszę się konkretnie podszkolić. Teraz, gdy niedawne pisklaki podrosły, zaczęły naukę stylowych lotów. Na Podlasiu odbywa się istny show.

Studenci AGH zaskakują. Wysłali w kosmos… komórki rakowe

Studenci zrzeszeni w kole naukowym AGH Space System postanowili sprawdzić,jak będą zachowywać się komórki nowotworowe w przestrzeni kosmicznej.

Ghost of Tsushima, czyli samurajska sztuka patchworkowa

Graliśmy w jedną z najbardziej wyczekiwanych premier roku. "Ghost of Tsuhima" na półki sklepowe trafi dopiero w piątek. Czy warto po nią sięgnąć? To cały czas dobra gra, ale liczyłem na wybitną – czytamy na Polygamii.

d2vda7m

Biedronka: niedrogie słuchawki w ofercie. To duże zaskoczenie

Tanie, ale dobre? Okazuje się, że takie połączenie jest możliwe. Nowość w Biedronce sprawiła miłą niespodziankę - donosi Adam Bednarek.

Samsung Galaxy Note 10+ pięknie się starzeje. Po niemal roku wciąż go uwielbiam

Samsung Galaxy Note10+ zadebiutował na początku sierpnia 2019, więc lada moment będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Na testy trafił do mnie od razu, a od grudnia używam go jako głównego telefonu i muszę przyznać, że starzeje się o wiele wolniej, niż się obawiałem – pisze Miron Nurski.

d2vda7m

Podziel się opinią

Share

d2vda7m

d2vda7m
Więcej tematów