SamsungGame.pl - 100.000 złotych w nagrodach i zabawa jakiej jeszcze nie było!

SamsungGame.pl - 100.000 złotych w nagrodach i zabawa jakiej jeszcze nie było!03.02.2010 00:01
SamsungGame.pl - 100.000 złotych w nagrodach i zabawa jakiej jeszcze nie było!

Na początku lutego startuje nietypowa i interesująca akcja, związana z rynkowym debiutem netbooka Samsung N210. Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było! Jest to konkurs skierowany do młodych ludzi, który premiuje spryt i zaangażowanie

W sześciu anonimowych pomieszczeniach w Polsce Samsung zostawia po 10.00. tysięcy złotych. To nagrody główne w konkursie Samsung Game. Zdobędą je Ci, którzy namierzą adresy tych lokali. Tylko gdzie one są?!

288755382820812947
Źródło zdjęć: © (fot. Samsung)

Łącznie w konkursie jest do wygrania około 100.00. złotych: 6 nagród głównych po 10.000 złotych, oraz nagrody dodatkowe w postaci 12 netbooków Samsung N210 i 18 telefonów komórkowych Samsung Corby.

Nagrody dodatkowe rozdawane będą przez cały czas trwania konkursu osobom, które jako pierwsze odgadną elementy adresu.

Platformą konkursu jest strona www.SamsungGame.pl. Można na niej oglądać transmisje z kamer umieszczonych w lokalach, w których znajdują się nagrody. Nagrody są na wyciągnięcie ręki a jednocześnie tak daleko. W tym tkwi sedno atrakcyjności akcji Samsung.

288755382821075091
Źródło zdjęć: © (fot. Samsung)

Zadaniem uczestników jest odgadnięcie nazwy ulicy, numeru budynku i numeru lokalu, który przedstawia transmisja oraz hasła.

W celu odgadnięcia miejsca ukrycia nagród uczestnicy konkursu mogą skorzystać z rozbudowanego systemu wskazówek lub specjalnie przygotowanych podpowiedzi. Jedni zdecydują się na podążanie od wskazówki, do wskazówki, z których każda przybliża do jednej z nagród głównych. Inni zapewne skuszą się na podpowiedzi, które pozwalają na poznanie pierwszej litery nazwy ulicy lub nawet na jej całą nazwę. Choć ta ostatnia podpowiedź skusi prawdopodobnie głównie tych, których szczególnie zauroczył netbook Samsung N210.

Uczestnicy konkursu mogą przez chwilę poczuć się jak słynny detektyw Sherlock Holmes zastanawiając się które wskazówki prowadzą do celu, a które w ślepą uliczkę. Tropienie miejsca, w którym ukryte zostały nagrody nie będzie łatwe. Każdy uczestnik konkursu będzie musiał się wykazać dużym sprytem, konsekwencją i umiejętnością korzystania ze wskazówek i podpowiedzi naprowadzających go na adres. Przydatna w odniesieniu końcowego sukcesu może się też okazać dobra orientacja w świecie odniesień popkulturowych.

288755382821337235
Źródło zdjęć: © (fot. Samsung)

Nie chodzi o to aby uczestnik pojawił się fizycznie pod podanym adresem, lecz o to żeby za pośrednictwem strony internetowej wprowadził poprawny adres i hasło w wybranym przez siebie mieście. Na stronie www.SamsungGame.pl trwają transmisje: Warszawa, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków i Katowice. Jednak w konkursie z równym powodzeniem mogą brać osoby niezależnie od miejsca zamieszkania.

W celu wzięcia udziału w grze każdy uczestnik gry musi wejść na stronę www.SamsungGame.pl, zarejestrować się, podać adres e-mail i zaakceptować regulamin konkursu. Rejestracja jest możliwa przez cały czas trwania gry i nawet użytkownicy, którzy przystąpią do niej w ostatnich dniach, mają szansę na zdobycie nagród.

Pomysł akcji został stworzony i jest realizowany przez agencję innowacyjnego marketingu internetowego Biuro Podróży Reklamy. Partnerami konkursu są: sieć sklepów RTV EURO AGD, Planeta.fm, Telewizja Viva, magazyn Hiro, WP.pl, Komputerswiat.pl, Merlin.pl, dziennik Metro i Społeczności.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)