Samsung zaprezentował nową lodówkę z szufladą do przechowywania wina

Samsung zaprezentował nową lodówkę z szufladą do przechowywania wina

Samsung zaprezentował nową lodówkę z szufladą do przechowywania wina
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.09.2012 11:20

Model RN415BRKASL to wielodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka zaprojektowana tak, żeby użytkownik mógł dostosować sposób przechowywania żywności.

Środkowa szuflada (SF-Room) wyposażona jest w specjalny czujnik, który okresowo zwilża powietrze - ma to zapewniać stabilny poziom wilgotności. Użytkownik również sam może dostosować temperaturę do przechowywanych produktów żywnościowych (-7 °C: mrożonki mięsne / - 1. °C: lody / -18 °C: zamrażanie). W pierwszej szufladzie (V-Room) znajduje się także dedykowana półka na butelki z winem.

W lodówce RN415BRKASL zastosowano technologię No Frost, dzięki której nie jest konieczne rozmrażanie lodówki. Dodatkowo w urządzeniach zastosowano system Multi Flow –. dzięki niemu strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, przywracając optymalny poziom temperatury w lodówce. Dodatkowo poziom górny lodówki wyposażony jest w funkcję Fresh Doctor, która ma usuwać bakterie z powietrza wewnątrz urządzenia i eliminować wirusy znajdujące się na przechowywanych produktach.

Lodówka utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce. Wnętrze oświetlone jest równomiernie bocznymi lampami LED.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Model RN415BRKASL dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 8499 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)