Samsung TL320 - cyfrówka z ekranem OLED oraz analogowymi wskaźnikami

Samsung TL320 - cyfrówka z ekranem OLED oraz analogowymi wskaźnikami

Samsung TL320 - cyfrówka z ekranem OLED oraz analogowymi wskaźnikami
19.02.2009 20:00, aktualizacja: 20.02.2009 09:39

W ofercie sklepu Amazon.com pojawił się ( na chwilę ) nowy model cyfrowego aparatu kompaktowego firmy Samsung. Urządzenie nosi oznaczenie TL320 i, co interesujące, wyposażone zostało w 3-calowy wyświetlacz OLED.

Obraz
© Samsung T320 (fot. IDG)

Niestety informacje na temat szykowanego przez Samsunga kompaktu są dosyć ograniczone. Wynika z nich, że urządzenie wyposażone zostało w element światłoczuły pozwalający na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 1. milionów pikseli, szerokokątny obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym oraz optyczny system stabilizacji obrazu.

Sprzęt, co interesujące, może się również pochwalić 3-calowym wyświetlaczem wykonanym w technologii OLED. Oddaje ponadto do dyspozycji użytkowników interesujący dodatek - umieszczone na górze analogowe ( nie musimy włączać urządzenia aby odczytać ich wskazania ) wskaźniki prezentujące aktualny stan naładowania baterii oraz zapełnienia karty.

Przewidywana cena aparatu to 33. USD, natomiast informacja, która pojawiła się na stronie sklepu Amazon.com, znalazła się tam z pewnością przez przypadek ( została już usunięta ).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)