Samsung SGH-L310 przeznaczony dla kobiet

Samsung SGH‑L310 przeznaczony dla kobiet

Samsung SGH-L310 przeznaczony dla kobiet
16.06.2008 16:30, aktualizacja: 18.06.2008 09:56

Samsung prezentuje SGH-L310 - nowy telefon przeznaczony dla kobiet świadomych trendów w modzie.

Samsung SGH-L310 to telefon z klapką, którego czarno-złota obudowa przypomina nieco produkt kosmetyczny. Kobiecy charakter telefonu podkreśla zloty metalowy zawias w kształcie liter "S", widoczny po otwarciu klapki. Obiektyw aparatu fotograficznego umieszczonego z przodu telefonu został ozdobiony mieniącymi się kryształkami w kształcie kwadratu. Dla dodatkowego efektu wzór na klapce został podświetlony, a znajdująca się pod nim koperta sygnalizuje nadejście wiadomości SMS.

Telefon oferuje także specjalne aplikacje. Funkcję listy zakupów, która umożliwia dodawanie i edytowanie pozycji listy wraz ze zdjęciami, ceną i ilością. Funkcja obliczania kalorii pozwala określić całkowitą liczbę kalorii przyjmowanych w czasie codziennej pracy, pracy w biurze, spotkań i innych czynności. Funkcja określania nuty zapachowej sugeruje najbardziej odpowiedni zapach na podstawie ulubionej potrawy, napoju i innych upodobań użytkownika.

L310 wyposażono w najbardziej popularne funkcje multimedialne, w tym w aparat o rozdzielczości 2 Mpix, odtwarzacz plików MP3, radio FM, moduł Bluetooth. Telefon posiada 30MB pamięci, która można rozszerzyć dzięki czytnikowi kart microSD.

Samsung SGH-L310 dostępny jest w sprzedaży w cenie sugerowanej cenie 699 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)