Rumble in the West na Poznań Game Arena 2014

Rumble in the West na Poznań Game Arena 2014
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.10.2014 10:42, aktual.: 14.10.2014 15:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Wargaming ogłosiła swoją obecność na targach Poznań Game Arena, które odbędą się w Poznaniu w dniach 24–26 października 2014 r. W sobotę, 25 października wszyscy odwiedzający imprezę będą mogli obejrzeć turniej Rumble in The West, w którym najlepsi czołgiści sceny eSportowej z całego świata staną przeciwko sobie w walce o sławę i duże nagrody. Przewidzieliśmy sporo atrakcji dla widzów - zarówno tych na miejscu, jak i oglądających nasze transmisje. Turniej rozpocznie się o 13:00 na stanowisku Wargaming ESL o powierzchni 300 metrów kwadratowych i potrwa przez cały dzień.

Rumble in the West to wydarzenie eSportowe, w którym amerykańskie zespoły zmierzą się ze swoimi europejskimi odpowiednikami. Całkowita pula nagród wynosi 5. 000 USD (ok. 160 000 PLN). W rozgrywkach po stronie europejskiej wezmą udział drużyny Schoolbus oraz Virtus.PRO, a stronę amerykańską będą reprezentować zespoły The Cunninghams i Burn All Empires.

W trakcie trwania turnieju widzowie będą mogli głosować na najlepszych graczy. Ci, którzy otrzymają najwięcej głosów, wezmą udział w dodatkowym meczu o nazwie HyperX Showmatch. Pula nagród w tym pojedynczym starciu będzie wynosić dodatkowe 700. USD (ok. 23 000 PLN), znajdą się w niej także nagrody od HyperX – zestawy słuchawkowe HyperX Cloud Black KHX-H3CL/WR dla zwycięzców oraz klucze USB HyperX FURY 16GB dla drugiego miejsca.

Podczas sobotniego turnieju publiczność będzie miała okazję zobaczyć w akcji najlepszych zawodników, wziąć udział w konkursach, dowiedzieć się więcej o różnych aspektach eSportu w World of Tanks, a także otrzymać prezenty, w tym ekskluzywnych koszulek Rumble in the West, kodów bonusowych oraz czołgów premium.

W czasie targów Poznań Game Arena na całym świecie swoją premierę będzie miał film wojenny „Furia”, przy którym firma Wargaming współpracuje z Sony Pictures. Z tej okazji zespół ds. Społeczności planuje zorganizować wspólne oglądanie tego filmu w Poznaniu wraz z polskimi fanami World of Tanks. Więcej szczegółów dotyczących zapisów ukaże się już w tym tygodniu na portalu www.worldoftanks.eu.

Przygotujcie się na rozróbę!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)