Router Wireless-N Tracer Tenda W306R za 129zł

Router Wireless-N Tracer Tenda W306R za 129zł

19.11.2009 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tracer przedstawił nowy router obsługujący technologię Wireless-N, umożliwiający bezprzewodową transmisję danych z prędkością do 300 Mb/s, o zasięgu dwukrotnie większym niż przy zastosowaniu technologii 802.11g.

Urządzenie zostało wyposażone w intuicyjny konfigurator, dzięki któremu użytkownik może automatycznie skonfigurować domową sieć. Router chroniony jest przez zaawansowany firewall, co w połączeniu z zastosowanymi metodami szyfrowania: WEP, WPA i WPA2 czyni urządzenie w pełni bezpiecznym. Nad stabilnością przesyłanych danych czuwa technologia QoS (Quality of Sernice), pozwalająca nadawać priorytety różnym typom danych oraz MIMO (Multiple Input, Multiple Output) – rozwiązanie zwiększające przepustowość sieci bezprzewodowej pozwalającą na transmisję wieloantenową zarówno po stronie nadawczej, jak i po stronie odbiorczej. MIMO do tej pory znalazło zastosowanie w standardzie 802.11n, a także w systemie WiMax.

Obraz
© (fot. Tracer)

Ponadto Ruter wyposażony jest również w WDS (Wireless Distribution System), funkcję bezprzewodowego mostu umożliwiającą bezprzewodowe łączenie urządzeń – drugi punkt dostępowy otrzymuje sygnał od pierwszego, wzmacnia go i rozsyła dalej w granicach swojego zasięgu co pozwala na znaczne rozszerzenie zasięgu sieci. Sugerowana cena detaliczna została przygotowana specjalnie na okres świąteczny i wynosi 129zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)