Rosjanin chciał kupić iPhone'a XS. Zapłacił wanną pieniędzy

Rosjanin chciał kupić iPhone'a XS. Zapłacił wanną pieniędzy

Rosjanin chciał kupić iPhone'a XS. Zapłacił wanną pieniędzy
Źródło zdjęć: © facebook | Ludmila Semushina
Arkadiusz Stando
15.11.2018 16:29, aktualizacja: 16.11.2018 09:42

Telefony marki Apple są często uznawane za symbol dobrobytu. W jednym z badań ustalono, że posiadanie iPhone'a sprawia wśród ludzi uznanie nas za bardziej prestiżowych. Jak pokazał pewien Rosjanin, sam zakup telefonu też może być spektakularny.

Ludmila Semushina, manager autoryzowanego salonu Apple'a, opublikowała niecodzienny post na Facebooku. To zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który przyniósł ze sobą do sklepu wannę pełną monet. Postanowił tymi pieniędzmi zapłacić za najnowszego iPhone'a XS.

Około 100 tysięcy rubli - tyle zebrał w wannie Rosjanin. Cały bilon pokrył koszt najnowszego iPhone'a XS 256 GB. A co na to pracownicy? Nie mieli wyjścia - musieli przeliczyć. Z prawnego punktu widzenia nie ma możliwości, aby odmówić takiego sposobu płatności.

Przez ten dowcip pracownicy sklepu musieli spędzić kilka godzin na liczeniu pieniędzy. Myślę, że nikt nie chciałby znaleźć się w ich skórze. Natomiast grupka młodych Rosjan miała niezły ubaw. Wcześniej ekipa musiała w kilka osób przynieść wannę pełną pieniędzy do sklepu re:Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (87)