Roboty opanowały Poznań. Relacja video na żywo

Roboty opanowały Poznań. Relacja video na żywo

Roboty opanowały Poznań. Relacja video na żywo
10.05.2008 12:14, aktualizacja: 10.05.2008 16:47

10 maja 2008 to dzień, w którym roboty opanowały Poznań. Lada dzień nie będzie można sobie wyobrazić bez nich życia. Póki co pomagają nam w codziennym życiu, np. w kuchni. Lub umilają nam wolny czas grając z nami w szachy. Często to one robią szach-mat. Jedyne co można im zarzucić, to brak uczuć.

Trwający właśnie dziś CybAiRBot festiwał jest corocznym festiwalem technologicznym prezentującym rozwój robotyki poczynając od badań akademickich po zastosowanie w przemyśle. Jest to wydarzenie interaktywne dla wszystkich, których interesuje robotyka i związane z nią technologie. Wirtualna Polska jest oficjalnym patronem CybAiRBot.

Integralną częścią CybAiRBot są Międzynarodowe Zawody Sumo Robotów, do obejrzenia których zapraszamy. Stanowią one bezprecedensowe w Polsce wydarzenie o niezwykłym charakterze, ponieważ w rozgrywkach rywalizują autonomiczne, inteligentne roboty mobilne. Ich zadanie polega na samodzielnym zlokalizowaniu przeciwnika i wypchnięciu go poza ring, podobnie jak ma to miejsce w prawdziwych walkach sumo.

Relacja zakończona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)