Razer zapowiedział peryferia wskazujące dla fanów filmu Tron

Razer zapowiedział peryferia wskazujące dla fanów filmu Tron

Razer zapowiedział peryferia wskazujące dla fanów filmu Tron
Źródło zdjęć: © razerzone.com
25.07.2010 20:05, aktualizacja: 25.07.2010 20:31

W tym roku na ekrany kin trafi sequel kultowego filmu science-fiction z roku 1982 – Tron. Z tej okazji firma Razer zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej klawiatury myszy i podkładki, stylizowanych na...

W tym roku na ekrany kin trafi sequel kultowego filmu science-fiction z roku 1982 – Tron. Z tej okazji firma Razer zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej klawiatury myszy i podkładki, stylizowanych na najnowszej produkcji Disneya – Tron Legacy. Nowości skierowane są przede wszystkim dla graczy.

TRON Gaming Keyboard
Klawiatura TRON Gaming Keyboard posiada programowalne przyciski typu Chiclet z technologią Hyperesponse, odłaczaną sekcję numeryczną oraz gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe. Całość wykonano z gładkiego, czarnego plastiku i efektowne podświetlono na niebiesko. Ciekawostką są efekty migotania, które można zaobserwować zarówno podczas uruchamiania, jak i zamykania systemu, a także w trakcie gry –. w zależności od aktualnej sytuacji). Cena: niespełna 150 dolarów.

Zestaw Razer TRON Legacy przeznaczony jest zarówno dla lewo- jak i praworęcznych graczy. Przy jego tworzeniu Razer współpracował z Disney’em. Nowość pojawi się na rynku w czwartym kwartale 2010 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)