Publiczna beta pakietu Outpost Security Suite 2008

Publiczna beta pakietu Outpost Security Suite 2008

Publiczna beta pakietu Outpost Security Suite 2008
Źródło zdjęć: © OSS
03.10.2007 11:20, aktualizacja: 03.10.2007 11:40

Firma Agnitum udostępniła publiczną betę Outpost Security Suite 2008 -
najnowszego pakietu bezpieczeństwa. Programiści z firmy Agnitum
opublikowali wersję testową swojego najnowszego pakietu Outpost
Security Suite 2008, która w pełni współpracuje z najnowszym systemem
operacyjnym Windows Vista

Wspomniany program jest kompleksowym, proaktywnym rozwiązaniem typu Internet security, które łączy w sobie znany i ceniony personall firewall, innowacyjny, szybki i skuteczny silnik skanujący all-in-one zwalczający wirusy, konie trojańskie, robaki i spyware oraz inteligentny filtr antyspamowy.

Outpost Security Suite to program, który chroni użytkownika podczas surfowania w sieci automatycznie blokując dostęp do podejrzanych witryn oraz do stron, które mogą zawierać złośliwe programy. Pakiet zabezpiecza również przed skutkami aktywności szkodliwych programów na komputerze użytkownika, blokując nieautoryzowane próby ingerencji w system operacyjny. Dodatkowo nowy pakiet posiada ulepszony moduł chroniący go przed deaktywacją lub zablokowaniem wybranych jego funkcji przez złośliwe programy.

Z uwagi na radykalne różnice wymagań zapewnienia bezpieczeństwa systemowi Windows Vista, a Windows XP zdecydowaliśmy się stworzyć Outpost Security Suite 2008 od podstaw.

Publiczna wersja beta Outpost Security Suite 2008 współpracuje z systemami Windows 2000, 2003, XP oraz Vista i jest dostępna po zarejestrowaniu się na stronie producenta

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)