Premiera serialu o Naszej-Klasie przesunięta na jesień

Premiera serialu o Naszej-Klasie przesunięta na jesień

11.03.2009 14:00, aktual.: 11.03.2009 15:04

Wbrew początkowym zapowiedziom serial o Naszej-Klasie nie pojawi się w kwietniu na antenie TVP2. Serwis WirtualneMedia.pl poinformował, że dyrektor Dwójki zdecydował o przełożeniu premiery na jesień bieżącego roku.

Serial o Naszej-Klasie ma opowiadać historię dziewczyn, które w swoich latach szkolnych cieszyły się największą popularnością w klasie. Za jego produkcję odpowiedzialna jest firma Rochstar, znana za sprawą takich programów jak "Szymon Majewski Show" czy też "Gwiazdy tańczą na lodzie". Emisja serialu, według początkowych deklaracji, miała rozpocząć się w kwietniu na antenie TVP2. Serwis WirtualneMedia.pl poinformował, że premiera zostanie jednak przesunięta.

Obraz

Dyrektor Dwójki podjął decyzję o zmianie terminu rozpoczęcia nadawania nowej produkcji. W związku z tym serial o Naszej-Klasie pojawi się na ekranach telewizorów dopiero jesienią. Biorąc pod uwagę fakt, że serwis nasza-klasa.pl przyciąga uwagę ponad 8 milionów internautów (według grudniowych wyników Megapanelu) TVP2 może z pewnością liczyć na dużą oglądalność.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)