Pralkosuszarka Electrolux, która nie wygniecie ubrań

Pralkosuszarka Electrolux, która nie wygniecie ubrań
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.11.2013 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Electrolux wypuścił na rynek kolejną pralkosuszarkę z linii Inspiration. Urządzenie wyposażono w silnik inwerterowy oraz wiele programów specjalnych – zarówno parowych jak i tradycyjnych. ralka ma ładowność 9kg (7kg dla suszenia) i automatycznie dostosowuje ilość wody do wielkości załadunku. Urządzenie wyposażono m.in. w funkcję zapobiegającą powstawaniu zagnieceń, dzięki czemu pranie daje się dużo łatwiej rozprasować.

Electrolux wypuścił na rynek kolejną pralkosuszarkę z linii Inspiration. Urządzenie wyposażono w silnik inwerterowy oraz wiele programów specjalnych – zarówno parowych jak i tradycyjnych.

Pralka ma ładowność 9kg (7kg dla suszenia) i automatycznie dostosowuje ilość wody do wielkości załadunku. Urządzenie wyposażono m.in. w funkcję zapobiegającą powstawaniu zagnieceń, dzięki czemu odzież daje się dużo łatwiej rozprasować. Ciekawą alternatywą dla prania jest także parowe odświeżanie ubrań. Prędkość wirowania możemy regulować, a maksymalna wartość to 160. obr/min.

O bezpieczeństwo naszej łazienki dba system zapobiegający zalaniu. W razie jakiegokolwiek przecieku na wężu, zawór przy kranie z wodą natychmiast odcina jej dopływ. Przed zalaniem chronią również drzwiczki wyposażone w blokadę przedwczesnego otwarcia. Klasa energetyczna A oraz certyfikat Woolmark Gold gwarantują, że urządzenie jest przyjazne zarówno środowisku jak i naszym ubraniom.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)