Prałat Mobile - piekielnie dobra oferta prosto od... księdza?

Prałat Mobile - piekielnie dobra oferta prosto od... księdza?

Prałat Mobile - piekielnie dobra oferta prosto od... księdza?
Źródło zdjęć: © AFP
07.04.2008 18:00, aktualizacja: 11.04.2008 16:00

Jak doniosła dziś Rzeczpospolita, ks. Henryk Jankowski planuje uruchomić... własną sieć telefonii komórkowej. Na rynek wejdzie ona już podczas wakacji, jej abonentami będą początkowo pracownicy i współpracownicy Instytutu Księdza Prałata Henryka Jankowskiego.

Ceny połączeń mają być podobne do tych, które oferuje konkurencja, a liczba abonentów nie powinna przekroczyć kilku tysięcy. Zestawy startowe i karty doładowujące będzie można kupić przez Internet, w Instytucie oraz w kawiarnio-księgarniach. Nominały kart to 10. 20, 50, 100 i 150 złotych.

Obraz
© Ks. Jankowski i dziennikarze (fot. PAP)

Oprócz nich mają się pojawić telefony z wizerunkiem ks. Jankowskiego. Nie można wykluczyć - choć to jedynie spekulacja - że w przyszłości pojawią się też komórki Samsunga badające cykle płodności - http://www.pcworld.pl/news/120512.html zgodnie z nauką Kościoła.

Sam ks. Jankowski otrzyma złoty numer jako pierwszy abonent sieci. W uruchomieniu usługi Instytutowi pomaga MNI Telecom, odpowiedzialna już choćby za sieć Symfonia.

Jak donosi Rzeczpospolita, Prałat Mobile umożliwi zamawianie SMS-em cytatów z Biblii i informacji o mszach ks. Jankowskiego.

Warto zajrzeć: "Prałat Mobile, czyli telefonia ks. Jankowskiego - http://rp.pl/artykul/117161.html"

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)