Powiew świeżości prosto z Japonii

Powiew świeżości prosto z Japonii

01.10.2007 14:14, aktual.: 01.10.2007 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

InfoBar2 to model telefonu, którego pierwsze zdjęcia obiegły świat w listopadzie zeszłego roku. Na tym właściwie się zakończyło i szybko telefon został zaszufladkowany do tych "koncepcyjnych". Tymczasem InfoBar2 wraca, już nie jako spekulacja, tylko wraz z konkretnym terminem premiery.

InfoBar2 to model telefonu, którego pierwsze zdjęcia obiegły świat w listopadzie zeszłego roku. Na tym właściwie się zakończyło i szybko telefon został zaszufladkowany do tych "koncepcyjnych". Tymczasem InfoBar2 wraca, już nie jako spekulacja, tylko wraz z konkretnym terminem premiery. Telefon trafi do sprzedaży jeszcze w listopadzie tego roku, czyli równo rok po pierwszych zapowiedziach.

Telefon odróżnia od obecnych urządzeń dość specyficzna, obła stylistyka i niejednolity kolor klawiatury. Dostępnych ma być kilka wariantów kolorystycznych urządzenia. Telefon posiada wbudowany moduł GPS, tuner telewizyjny i aparat fotograficzny 2Mpix. Na sporym ekranie możliwe jest oglądanie stron internetowych w poziomie.

|

Obraz

|
| --- |

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)