Polkomtel skupuje używane telefony, daje lepsze ceny dla przyszłych klientów

Polkomtel skupuje używane telefony, daje lepsze ceny dla przyszłych klientów
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

24.09.2013 08:15, aktual.: 24.09.2013 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polkomtel skupuje używane telefony, lepsze ceny dla przyszłych klientów

Od 23. września Polkomtel we współpracy ze spółką Regenersis wprowadza program skupu telefonów. Oferta nie będzie ograniczona wyłącznie do klientów Plusa i może z niej skorzystać każdy, kto ma w domu niepotrzebny telefon.

Od poniedziałku każdy może sprzedać używany telefon w zamian za bon towarowy na nowy telefon w Plusie lub gotówkę uzyskaną przelewem bankowym. Telefon może być bez pudełka, ładowarki oraz akcesoriów dodatkowych, a jedynym warunkiem jest by był sprawny i posiadał baterię.

Udostępnione zostały do wyboru dwa kanały sprzedaży: online przez stronę internetową lub osobiście w punktach sprzedaży sieci Plus.

W przypadku sprzedaży używanego telefonu w punkcie Plusa, klient będzie mógł otrzymać bon towarowy na zakup telefonu przy zawarciu umowy w sieci Plus lub przelewem bankowym otrzymać pieniądze na konto. Cena telefonu przy wyborze bonu towarowego jest o około 25% wyższa niż przy wyborze płatności przelewem, a bon towarowy można wykorzystać w tym samym punkcie w ciągu 30 dni od zakończenia transakcji.

W przypadku sprzedaży telefonu przez stronę internetową, klient otrzyma zapłatę za sprzedany telefon przelewem bankowym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)