Podpowiadamy, jak wyłączyć pocztę głosową

Podpowiadamy, jak wyłączyć pocztę głosową
Źródło zdjęć: © WP.PL
Adam Bednarek

22.02.2019 10:00, aktual.: 25.02.2019 13:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poczta głosowa to już mocno leciwe rozwiązanie, dlatego też nie wszyscy chcą z niej jeszcze korzystać. Podpowiadamy, jak wyłączyć pocztę głosową w Play, Orange, T-Mobile.

Jak wyłączyć pocztę głosową w Play

Aby wyłączyć usługę w Play, na klawiaturze telefonu należy wpisać specjalny kod: * 111562#, a następnie wybrać symbol słuchawki. Aby sprawdzić status usługi wybieramy kod: * 11563#. Pocztę głosową wyłączymy również podczas wizyty w salonie Play lub dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta (* 500 lub 790 500 500).

Jak wyłączyć pocztę głosową w T-Mobile

Aby zrezygnować z poczty głosowej w T-Mobile, należy wpisać na klawiaturze #002# i potwierdzić klawiszem akceptacji połączenia. Przekierowania do poczty głosowej zostaną zawieszone.

Jak wyłączyć pocztę głosową w Orange

Pocztę głosową w Orange można wyłączyć na kilka sposobów. Operator pozwala zrezygnować z usługi za pomocą platformy "Mój Orange". Wybieramy sekcję sekcję "Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe", a następnie w panelu "Pakiety i usługi dodatkowe" klikamy "Zarządzaj". Pocztę głosową znajdziemy w "Ustawieniach" - należy ją odznaczyć.

Można też telefonicznie (pod numerem * 100 - bez spacji).

Jak wyłączyć pocztę głosową w Plus

Pocztę głosową w Plus wyłączymy wpisując na klawiaturze * 122 * 00#. Wystarczy nacisnąć klawisz połączenia, by zrezygnować z usługi. Wpisanie * 122# pozwoli nam z kolei sprawdzić jej status.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)