Poczta Polska sprzedaje maseczki wielorazowe. Wkrótce w ofercie będą też żele antybakteryjne

Poczta Polska sprzedaje maseczki wielorazowe. Wkrótce w ofercie będą też żele antybakteryjne
Źródło zdjęć: © Getty Images | NurPhoto
Arkadiusz Stando

14.04.2020 20:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poczta Polska poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży wielorazowych maseczek ochronnych w cenie 9,99 zł. Są dostępne w placówkach pocztowych, ale od 15 kwietnia także w sklepie internetowym. W drugiej połowie kwietnia mają pojawić się też żele.

W placówkach Poczty Polskiej w województwie mazowieckim i łódzkim są już dostępne pierwsze partie maseczek wielorazowych. Kolejne dostawy będą zrealizowane jeszcze w tym tygodniu. Najpóźniej do 20 kwietnia wszystkie placówki w Polsce mają zostać wyposażone.

Za jedną maseczkę zapłacicie 9,99 zł. W sklepie internetowym Poczty Polskiej można zakupić również paczkę pięciu sztuk, za 49,95 zł, ale będą dostępne dopiero od 15 kwietnia. Znajdziecie je pod tym adresem. Jeszcze w kwietniu w ofercie placówek i sklepu internetowego mają się pojawić żele do dezynfekcji rąk.

Maseczki polskiego producenta Prakt Practical Equipment Sp. z o.o. są wykonane ze specjalistycznej tkaniny MEDICO dającej komfort użytkowania i zapewniającej izolację przed czynnikami zewnętrznymi. Parametry tkaniny umożliwiają jej wielokrotne pranie w temperaturze do 95 st. C (w celu dezynfekcji). Tkanina spełnia wymagania norm: PN-P-84525:1998 i PN-EN ISO 13688:2013–12.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)