Piła Bosch KEO 600861900 - pomocnik w domu i ogrodzie

Piła Bosch KEO 600861900 - pomocnik w domu i ogrodzie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.08.2012 12:40

Niewielka i lekka piła elektryczna, która pomoże dbać o zieleń w ogrodzie i przyda się do wielu domowych napraw.

Lato to czas, kiedy szczególnie często przebywamy w ogrodzie i na działce. Niestety, zieleń, wśród której tak lubimy się relaksować, wymaga wielu zabiegów i godzin pracy. Obcinanie gałęzi, strzyżenie krzewów, ale także skonstruowanie budki dla ptaków czy małego płotka –. to prace, przy których przyda się niewielka piła. W poszukiwaniu takiego narzędzia można na chwilę zatrzymać się przy nowym urządzeniu marki Bosch – pile KEO oznaczonej numerem 600861900.

Waży ona niewiele ponad 1 kilogram i działa nie tylko dzięki podłączeniu do sieci, ale także na baterię. Dzięki temu można jej użyć nie tylko w warsztacie czy garażu, ale „biegać”. z urządzeniem po całym ogrodzie lub zabrać je na działkę. Piły można używać jedną ręką, co ułatwi m.in. specjalny chwytak w kształcie litery A. Łatwiej dzięki temu obciąć na przykład trudno dostępne gałęzie.

KEO 600861900 jest w stanie ciąć materiały o średnicy do 80 mm. Razem z urządzeniem otrzymujemy 4 ostrza: do drewna, do metalu, do drewna i metalu, a także specjalne do plastiku. Producent zapewnia, że łatwo zmienia się je dzięki użyciu systemu SDS. Naładowana bateria powinna według niego starczyć na ścięcie 19. gałęzi o grubości 15 mm. Czy to dużo, czy mało, zależy zapewne od wielkości ogrodu i naszego zacięcia do pracy. Stopień rozładowania baterii można obserwować za pomocą specjalnego wskaźnika. Akumulator piły nie ulega samorozładowaniu (sprzęt jest gotowy do pracy nawet po długim przestoju).

Piłę Bosch KEO 600861900 *można kupić w cenie ok. *330 zł.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)