Pierwsze płyty główne obsługujące nadchodzące procesory 32nm

Pierwsze płyty główne obsługujące nadchodzące procesory 32nm

15.12.2009 10:49

ASUS ogłosił dziś, że jest gotów, by obsługiwać nadchodzące procesory wykonane w technologii 32 nm oparte na gnieździe LGA1366 i chipsecie Intel X58. 32-nanometrowa infrastruktura nowej generacji, obsługująca 6 rdzeni, zapewni maksymalną wydajność płyt głównych ASUS opartych na chipsecie X58 poprzez pełną aktualizację BIOS-u

Chie-Wei Lin, dyrektor generalny działu płyt głównych firmy ASUS, powiedział: "Nowa architektura procesorów mieści do 6 rdzeni i znacząco zwiększa wydajność CPU. Dzięki zastosowaniu tej architektury w naszych nagrodzonych płytach głównych opartych na chipsecie X58. możemy dostarczyć jedną z najszybszych osobistych platform obliczeniowych w historii. Jesteśmy z tego bardzo dumni".

Obraz
© (fot. Asus)

Zwiększona wydajność procesora i ulepszone przetwarzanie obrazu

Cała seria płyt głównych ASUS opartych na chipsetach X5. jest gotowa na nowe procesory 32nm. Aby cieszyć się maksymalną wydajnością procesora i lepszym przetwarzaniem obrazu możliwym dzięki 6 rdzeniom, użytkownicy muszą jedynie zaktualizować BIOS obecnych płyt głównych opartych na chipsecie X58.

Wymagana aktualizacja BIOS-u dla różnych modeli

Obraz
© (fot. Asus)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)