Pięciomilionowe lusterko

Pięciomilionowe lusterko

Pięciomilionowe lusterko
03.12.2007 01:47, aktualizacja: 03.12.2007 06:16

Równolegle z wprowadzeniem na rynek amerykański telefonu LG KE970 Shine, firma przedstawiła statystyki sprzedaży tego telefonu. Od premiery, producent wprowadził na rynek już 5 milionów sztuk tego modelu.

Równolegle z wprowadzeniem na rynek amerykański telefonu LG KE970 Shine, firma przedstawiła statystyki sprzedaży tego telefonu. Od premiery, producent wprowadził na rynek już 5 milionów sztuk tego modelu. Co jest sekretem tego sukcesu?

Sekretem jest w głównej mierze jego wygląd - telefon porusza nowatorską stylistyką i materiałami. Lustrzany ekran sprawił, że aparat stał się ulubieńcem szczególnie kobiet. Po rynkowym sukcesie LG Chocolate, kredyt zaufania względem LG stale rośnie. Telefon doczekał się kilku alternatywnych wariantów kolorystycznych, nie razi też żadnymi brakami w konfiguracji. 2,2-calowy ekran QVGA (320x240 pikseli), aparat 2Mpix z optyką Schneider-kreuznach, odtwarzacz MP3, gniazdo kart microSD i Bluetooth, to paleta cech spełniających większość potrzeb przeciętnego użytkownika telefonu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)