Panda 2010: cztery programy antywirusowe do pobrania

Panda 2010: cztery programy antywirusowe do pobrania
Źródło zdjęć: © cloudantivirus.com

25.06.2009 15:00, aktual.: 26.06.2009 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panda Security udostępniła cztery najnowsze programy antywirusowe w wersji 2010: premierowe Panda Antivirus for Netbooks oraz zaktualizowane Panda Antivirus Pro 2010, Panda Internet Security 2010 i Panda Global Protection 2010. Oprogramowanie przeznaczone jest dla użytkowników domowych oraz małych firm. Z naszych serwisów możecie już pobrać wersje trial aplikacji.

Panda Security twierdzi, że jej oprogramowanie antywirusowe w wersji 201. oferuje nawet 80% większą wydajność pracy. Dzięki temu minimalne wymagania programów zostały obniżone do zaledwie 8MB pamięci operacyjnej. Oficjalna premiera zaplanowana została na wakacje.

Wszystkie aplikacje z serii Panda Security 201. zostały standardowo wyposażone w funkcje szczepionek USB, które służą do blokowania złośliwych kodów, rozprzestrzeniających się za pomocą dysków przenośnych, m.in. pamięci flash, płyt CD/DVD czy odtwarzaczy MP3.

Obraz
© (fot. IDG)

Panda wykorzystała również nową metodę "Kolektywna Inteligencja" opartą o technologię _ cloud computing _. Rozwiązanie dostarcza do użytkowników dane o wirusach natychmiast po pojawieniu się informacji o nich na serwerach firmy. Technologia ta została sprawdzona w testach AV-Test - wykrywalność najnowszych zagrożeń była nawet 10. wyższa w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Całkowicie nowym, produktem jest Panda Antivirus for Netbooks, lekki program stworzony dla posiadaczy netbooków, mini laptopów oraz komputerów typu ultraportable. Rozwiązanie posiada firewall i moduł ochrony tożsamości. Całość udostępniana jest na kluczu USB.

Nowe produkty w wersji angielskiej są dostępne on-line od 2. czerwca br. na witrynie pandasecurity.com. Polskie wersje językowe programów Panda 2010 pojawią się na rynku już w wakacje. Użytkownicy, którzy do tego czasu zakupią produkty w wersji 2009 (dostępne teraz z 30% rabatem), otrzymają bezpłatną aktualizację do najnowszej wersji programu, gdy tylko ta pojawi się na rynku.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)