Otwarty wykład z fotografem Włodzimierzem Pniewskim

Otwarty wykład z fotografem Włodzimierzem Pniewskim

Otwarty wykład z fotografem Włodzimierzem Pniewskim
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.01.2011 11:44, aktualizacja: 23.09.2011 16:11

W najbliższą sobotę, tj. 22 stycznia o godz. 19.30 w Warszawskiej Szkole Fotografii (ul. Łazienkowska 14) odbędzie się spotkanie z wybitnym fotografem humanistycznym Włodzimierzem Pniewskim. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Podczas wykładu słuchacze będą mieli okazję zapoznać się z twórczością artysty, głównie w obszarze fotografii reportażu.
Sobotni wykład poprowadzi Włodzimierz Pniewski absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jego prace pojawiły się w wielu tytułach prasowych zarówno w kraju i za granicą, m.in. w kwartalniku FOTOGRAFIA, tygodnikach Polityka, Der Spiegel, Alta Vista, dziennikach Die Tages Spiegel, Die Zeit. Ponadto wystawiał swoje fotografie - indywidualnie w galerii Hybrydy i w klasztorze w Górce Klasztornej (ekspozycja stała) oraz na wystawach zbiorowych. Fotografował w ZSRR, Rumunii, Bułgarii, Hiszpanii i Francji. Włodzimierz Pniewski jest również współautorem wielu okładek tygodników, książek i płyt oraz laureatem Nagrody Młodych im. Wyspiańskiego.

Obraz
© (fot. Włodzimierz Pniewski)

Autorski wykład będzie miał charakter otwarty. Spotkanie odbędzie się 22 stycznia o godz. 19.30 w Warszawskiej Szkole Fotografii, przy ul. Łazienkowskiej 14.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)