Otwarcie pierwszego sklepu Saturn w Gdyni

Otwarcie pierwszego sklepu Saturn w Gdyni

Otwarcie pierwszego sklepu Saturn w Gdyni
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.02.2014 10:22, aktualizacja: 28.02.2014 14:41

W sobotę, 1 marca, Gdynia wzbogaci się o market z elektroniką użytkową sieci Saturn. Zlokalizowany w Centrum Riviera sklep będzie drugim obiektem sieci w Trójmieście i dwudziestym pierwszym w Polsce.

Od godziny 08:0. w sobotę 1 marca, w nowym Saturnie na klientów czekać będzie kilkadziesiąt tysięcy produktów z branży elektroniki użytkowej – popularne markowe urządzenia, ekskluzywny sprzęt dla wymagających, pełna gama akcesoriów oraz nowości technologiczne, z których słynie marka. Na blisko 3300 m2 powierzchni całkowitej klienci znajdą wszystko, co niezbędne aby wyposażyć dom, biuro czy samochód.

Pierwszy market SATURN w Gdyni, zlokalizowany w Centrum Riviera to zupełnie nowa jakość oferty dla mieszkańców miasta. Klienci znajdą u nas najnowsze i najciekawsze rozwiązania technologiczne dostępne na światowych rynkach. W sklepie pojawiać się będą także regularnie innowacyjne produkty, często jeszcze przed ich oficjalnymi premierami. Obecnie są to na przykład: najnowszy telewizor OLED z zakrzywionym ekranem firmy LG, skaner oraz drukarka 3D, monitor 4. o rozdzielczości 4-krotnie wyższej od obecnie powszechnych Full HD, bezprzewodowe okulary projekcyjne 3D zapewniające w każdym miejscu wrażenia kinowe, czy elektroniczna kostka go gry na tablet Dice+ – powiedział Piotr Woźniak, Dyrektor Marketu.

Nowoczesna forma prezentacji ułatwi sprawdzenie możliwości oferowanych produktów, a załoga Saturna objaśni funkcjonowanie prezentowanych urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oraz pomoże dopasować je do realnych potrzeb i stylu życia kupujących. Poza ofertą światowych producentów, w ofercie sklepu pojawią się również cieszące się coraz większą popularnością produkty marek własnych: ok., Koenic, Peaq oraz Isy, będące alternatywą dla klientów szukających tańszych rozwiązań.

Asortyment uzupełni oferta akcesoriów i usług dodatkowych, jak np. wywoływanie zdjęć, dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta, przedłużona i rozszerzona gwarancja na większość produktów, sprawna obsługa serwisowa i kredytowa. W Strefie Usług klient otrzyma fachową poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej. Ponadto, klienci będą mieli okazję zobaczyć, jak w praktyce sprawdzają się rozwiązania typu Connectivity –. umożliwiające współpracę produktów we wspólnej sieci, na przykładzie powiązanych ze sobą urządzeń z różnych działów marketu.

Zgodnie z przyjętą przez markę tradycją, w związku z otwarciem nowego marketu, sieć Saturn wspiera lokalną społeczność. Sklep zlokalizowany w CH Riviera, przekaże na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)