Obok komórki i kąpielówek - gadżety na wakacje

Obok komórki i kąpielówek - gadżety na wakacje

Obok komórki i kąpielówek - gadżety na wakacje
Źródło zdjęć: © PC World
24.06.2009 19:30, aktualizacja: 25.06.2009 11:40

Czy znajdzie się w twoim plecaku trochę przestrzeni, którą przeznaczysz na elektronicznego pomocnika? Wygospodaruj odrobinę miejsca - warto. Ładowarka wykorzystująca port USB, wodoodporny odtwarzacz MP3 czy netbook pozwolą ci przetrwać w najtrudniejszych warunkach. Dzięki nim nawet najbardziej nieudany urlop z dwoma tygodniami ulew (nie życzymy nikomu!) stanie się znośny. A jeśli okaże się, że opisywany przez nas gadżet był niepotrzebny? Tym lepiej, będziesz miał namacalny dowód, że wypoczynek się udał. : )

Wśród proponowanych przez nas gadżetów do zabrania na urlop znalazł się m.in. mały netbook asusa, który pozwoli nam korzystać z dobrodziejstw komputeryzacji w deszczowe dni urlopu. Pokazujemy również przenośny odtwarzacz multimedialny, dzięki któremu nie znudzisz się, spacerując w deszczu, gdy zbrzydnie ci towarzystwo kolegów i rodziny. A kiedy do nich wrócisz, szybko przełączysz muzykę na tę, która najlepiej pasuje do pieczenia kiełbasek przy ognisku. Albo po prostu zapętlisz ścieżkę z utworem odstraszającym komary.

Obraz
© (fot. PC World)

Istnieją dwa urządzenia, bez których już praktycznie nikt w dzisiejszych czasach nie wyjeżdża na urlop: aparat i telefon. Obydwa pozwolą zapisać wspomnienia, telefon komórkowy umożliwi również szybkie podzielenie się nimi z rodziną. Możesz zapomnieć o spakowaniu śpiwora, słomkowego kapelusza, nawet o podłączanej do USB przenośnej chłodziarce do piwa, ale o nich - nie.

Zauważamy również, że producentów telefonów komórkowych i odtwarzaczy multimedialnych poniosła fantazja: do starej Nokii inna ładowarka, do nowej - inna. Do zestawu słuchawkowego gniazdo mini USB z przejściówką, do smartfonu - bez przejściówki. Do odtwarzacza MP3 duża okrągła końcówka z bolcem w środku, do grajka MP3 - mała. Skaranie boskie! Dlatego w galerii prezentujemy również przenośne ładowarki uniwersalne.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)