Numer stacjonarny i komórkowy na jednej karcie SIM w Erze

Numer stacjonarny i komórkowy na jednej karcie SIM w Erze

02.06.2008 17:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Era przygotowuje nową propozycję dla wszystkich abonentów: klient, na jednej karcie SIM, otrzyma numer stacjonarny i komórkowy.

Od lipca obecni i przyszli abonenci sieci Era będą mogli skorzystać z najnowszej propozycji Ery - numer stacjonarny i komórkowy w jednym telefonie, na jednej karcie SIM. Klient decydując się na korzystanie z nowej usługi, do posiadanego lub zakupywanego numeru komórkowego, otrzyma numer stacjonarny wraz z przypisanym mu, w zależności od miejsca zamieszkania, numerem kierunkowym.

W pierwszym tego typu rozwiązaniu w Polsce, w ramach najtańszego na rynku abonamentu w wysokości 5 zł brutto miesięcznie klient, przebywając w strefie domowej (w promieniu minimum 500 metrów od domu), otrzyma możliwość wykonywania połączeń do sieci stacjonarnych za 20 gr za minutę z naliczaniem sekundowym oraz odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny. Korzystając z telefonu w strefie domowej klient będzie dostępny zarówno pod numerem stacjonarnym, jak i komórkowym.

Usługi telefonii stacjonarnej sieci Era dostępne są w całej Polsce, we wszystkich 49 strefach numeracyjnych, dla większości ludności Polski, w tym także w regionach, w których tradycyjna telefonia oferowana przez konkurencję jest niedostępna. Tak jak w przypadku Ery Domowej i Ery Firmowej klient będzie mógł przenieść numer stacjonarny od wszystkich dużych operatorów stacjonarnych w kraju.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)